Terronská 727/7
Praha 6 160 00
tel.: +420 725 085 437
email: m.blazkova@cartoonmania.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 31.07.2015
Topováno 06.07.2016

Originální oblečení s potiskem oblíbených hrdinů budou vaše děti zbožňovat

I ranní oblékání může být pro děti zábava, stačí, když jim pořídíte to pravé oblečení. Kde? No přece u společnosti Cartoon Mania. Náš velkoobchod s textilem nabízí originální trička s potiskem pro holky i kluky každého věku. Seženete u nás ale i další zábavné a pohodlné oblečení. Stačí si vybrat.

Originální oblečení s potiskem

Originální trička s potiskem kreslených postaviček

Má vaše dítě oblíbeného kresleného hrdinu? Díky nám se ho nemusí vzdávat ani při oblékání. Jsme totiž velkoobchod s licenčním textilem, exkluzivně vám tak nabízíme originální trička s potiskem kreslených hrdinů, které denně vídáte na obrazovce. Spiderman, Disney postavičky nebo Simpsonovi? U nás pořídíte trička se všemi těmito hrdiny. Ať už tak máte doma hravého chlapce, který se chce stát superhrdinou, nebo holčičku co má ráda princezny, u nás si vždy vyberete.

Velkoobchod s textilem Cartoon Mania ale nenabízí pouzeoriginální trička s potiskem, naše nabídka je mnohem bohatší. U nás tak seženete spodní prádlo, ponožky i podkolenky, ale i originální pyžama pro děti. Pořídit u nás tak můžete mikiny, kraťasy, tepláky, plavky, ale i čepice a rukavice na zimu. A protože myslíme na děti každého věku, nabízíme podobné artikly i pro ty nejmenší. Sháníte originální a hravé dupačky, bryndáky nebo body? U nás jste v tom případě na správné adrese

Výroba a prodej licenčních textilních výrobků

Oblečení s potiskem té nejvyšší kvality

Ve společnosti Cartoon Mania víme, že nejen hezký vhled je u dětského oblečení důležitý. Důraz proto klademe i na kvalitu používaných materiálů. Veškeré oblečení je tak vyrobeno z prvotřídní bavlny a dává i těm nejmenším absolutní pohodlí. Potisk oblečení je také velmi kvalitní, i po několika vypráních tak drží na svém místě. Naše oblečení tak nevypadá dobře jen do prvního použití, my dbáme na kvalitu látky i samotného potisku.

Dejte sbohem nudnému dětskému oblečení. Navštivte velkoobchod s textilem Cartoon Mania a vyberte svým ratolestem originální trička s potiskem. Naše oblečení je hravé, pohodlné a rozvíjí dětskou fantazii, je tak ideálním dárkem pro vaše nejmenší, předškoláky, ale i školní děti. Pro více informací o nás a naší nabídce navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vás!

Originální trička s nápadem

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.cartoonmania.cz

297 zhlédnutí
Další PR články firmy
Výroba a prodej licenčního textilu pro děti

Výroba a prodej licenčního textilu pro děti

Věděli jste, že na výrobu a prodej textilu s potiskem známých postaviček je potřebná licence? Oblečení s potiskem je žádané hlavně u našich nejmenších a takové kousky se stávají jejich nejoblíbenějšími. Překvapte a potěšte i vy svoje děti a pořiďte jim oblečení s obrázky dle jejich přání. O vaše požadavky se následně postará výrobce a velkoobchod licenčního textilu Cartoon Mania, s.r.o.

Vydáno 07.07.2017

VÍCE
Oblečení s potiskem oblíbených hrdinů? Sny dětem plní Cartoon Mania

Oblečení s potiskem oblíbených hrdinů? Sny dětem plní Cartoon Mania

Má vaše dítě oblíbenou pohádku? Udělejte mu radost a pořiďte mu oblečení s kreslenými hrdiny, které má nejvíc rádo. Firma Cartoon Mania, s.r.o. vyrábí originální trička, mikiny, pyžama i další dětské oblečení s potiskem postaviček z animovaných filmů.

Vydáno 19.10.2016

VÍCE
Buďte styloví, kupujte originální trička s licencí

Buďte styloví, kupujte originální trička s licencí

Všude kam se podíváte, vidíte ta stejně nudná trička. Bez nápadu, bez barev… Chcete být výjimeční a originální? Trička od společnosti Cartoon Mania budí pozornost díky svým pestrým barvám a hlavně díky nádherným a originálním potiskům, které vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo se na vás podívá.

Vydáno 23.10.2014

VÍCE