Garantrans s.r.o.

Vydáno 22.09.2015
251 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2017

S Garantrans přepravíte nadměrné náklady kamkoliv

Přepravovat velké stavební konstrukce není jednoduchou záležitostí. Většinou si na takové úkoly musí firmy volat odborníky, kteří mají přepravu jakkoli rozměrných a těžkých předmětů v malíčku. Nadrozměrná přeprava vazníků nebo betonových dílů je jedním z úkonů, který vám pomůže vyřešit společnost Garantrans. Cizí jim nejsou jakékoliv možnosti přepravy, ať už po souši, vodě, železnici nebo vzduchem.

GARANTRANS s.r.o., Ostrava: nadrozměrná přeprava

Naším posláním je nadrozměrná přeprava vašich nákladů

Když už vaše firma svěří své zboží do rukou dopravní společnosti, jistě jej chcete dostat na místo určení v bezpečí. Garantrans má v oboru dlouhodobé zkušenosti, díky kterým ručí za všechny prováděné akce. Jejím hlavním cílem je především spokojenost jejích zákazníků v rámci nadrozměrné přepravy zakázek. Nadrozměrná přeprava a přeprava velkých břemen je prováděna za přispění širokého spektra vlastní dopravní techniky. Vlastníme vozový park, který je nejen nám, ale také vám, neustále k dispozici. Můžeme našim zákazníkům nabídnout: - Speciální víceosé tahače - Roztahovatelné návěsy pro přepravu dlouhých nákladů - Hlubinné návěsy (i roztahovatelné) pro přepravu vysokých nákladů - Jumbo návěsy Naše služby nejsou čistě jen přepravní, ale zařídíme vám také veškerá administrativní povolení. Posoudíme pro vás optimální trasu, necháme zjistit nosnost mostů – vše tak, aby váš materiál svěřený do našich rukou doputoval v pořádku na místo určení a byl připraven k okamžité instalaci.

Vybírejte ze široké nabídky naší speciální dopravní techniky


Chcete dopravu, na kterou je spoleh? Letecká přeprava je sázka na jistotu

I silniční přeprava a železniční přeprava spadá do kategorie námi nabízených služeb. Po silnici převezeme náklady všech velikostí, ať už se to týká strojních zařízení, technologických celků nebo průmyslových projektů. Železniční přeprava u firmy Garantrans probíhá za těchto podmínek: - Zajištění kontejnerové přepravy - Přeprava volně loženého materiálu - Přeprava pomocí cisternových vagonů - Přeprava nadrozměrných nákladů Námořní přeprava i letecká přeprava může v naši krajích znít poněkud exoticky, ale není dnes žádnou výjimkou obchodovat se státy za našimi hranicemi. A proto ty zásilky, které potřebujeme přepravit dál, je námořní i letecká přeprava ideální volbou. Námořní přeprava v rámci naší společnosti zajištuje samozřejmě také překládání v přístavech – rádi vám pronajmeme nabízené kontejnery. Letecká přeprava má své nesporné výhody především v tom, že: - Je rychlá - Je spolehlivá - Nabízí široký rozsah přepravovaných komodit - Přepravujeme až na místo určení - Vyřizujeme všechny formality, včetně cla Navíc má Garantrans v rámci letecké dopravy své partnery po celém světě – přepravíme pro vás vazníky a betonové díly všude, kam si budete přát.

Grantrans má bohatou praxi v oboru dopravyVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.garantrans.cz