Starobělská 1937/4
Ostrava-Zábřeh 700 30
tel.: +420 774 344 986
email: tenzona@tenzona.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 02.10.2015
Topováno 05.08.2016

Silniční váha od společnosti Tenzona umožní přesné vážení bez obsluhy

Průmyslové váhy jsou oborem společnosti Tenzona již od roku 1996. Díky dlouholetým zkušenostem a neustálému vývoji vám tak dnes nabízíme například silniční váhy, které jsou dokonalé nejen po mechanické stránce, ale i po stránce elektrotechnické. Umožňují vám totiž automatické vážení bez obsluhy a kompletní a velmi přesné zpracování získaných dat. Pokud tak i vy chcete eliminovat lidské pochybení při zápisu dat, nebo snížit náklady na provoz váhy, je pro vás silniční váha z naší nabídky ideálním řešením.

Silniční váha, TENZONA s.r.o., Zábřeh

Silniční váha s robustním vzhledem a kvalitním snímačem

Každá silniční váha z naší dílny se skládá z kvalitní mechanické a elektronické části. Chceme vám nabízet vždy více možností, vybrat si u nás tak můžete hned tři druhy vah. K dispozici je vám například železobetonová prefabrikovaná mostová váha TREFA, nadúrovňová mostová váha TENA, nebo ocelová silniční váha TOSTA. I když je mechanická část váhy velmi důležitá, to hlavní se skrývá v kvalitním snímači. Ve společnosti Tenzona to víme, silniční váha může být proto vybavena snímači POWERCELL® PDX®, které skvěle obstojí i v extrémních podmínkách a poskytují vždy nejpřesnější možné výsledky vážení.
Ptáte se, jak je možné, aby bylo vážení bez obsluhy takto přesné? Je to jednoduché. Snímače se totiž samy přizpůsobí všem změnám v prostředí. Změny teploty, nelinearita, hystereze nebo kolísání mechanického napětí tak nebudou při měření nijak vadit a i v nepříznivých podmínkách bude měření přesné.

Každá silniční váha je vybavena kvalitním snímačem.

Automatické vážení nabízí řadu možností

I když jsou naše silniční váhy samy o sobě velmi kvalitní, chceme vám nabídnout vždy i něco navíc. Pokud tak chcete automatické vážení ještě zkvalitnit a vyvarovat se všem chybám, jsou to pro vás naše nadstavbové technologie. Ty umožní komplexním zpracování dat z vážení, identifikaci vážených vozidel, ale i bilancování získaných dat a napojení na vnitropodnikové systémy, to vše automaticky, bez nutnosti lidského zásahu. Díky vážení bez obsluhy budete mít navíc všechna data uložená v systému, kdykoli je tak bude možné zkontrolovat a zpětně dohledat.

Ptáte se, jaké možnosti vám periferní zařízení pro automatické vážení nabízí? K dispozici jsou vám:

• Systémy automatického rozpoznávání SPZ
• Identifikace pomocí čipových karet
• Identifikace na dotykové obrazovce pomocí PIN kódu
• Optozávory
• Automatická světelná signalizace
• Kamerový systém pro kontrolu prostoru vážení s možností pořizování fotografií
• Audio komunikační systémy

Bezobslužné vážení předejde chybám.

Služby v oblasti vážení bez obsluhy pro Středočeský kraj

Chybovat je lidské, v oblasti průmyslového vážení se ale chyby nevyplácí. Spolehněte se proto na společnosti Tenzona. Každá naše silniční váha nabízí spolehlivý snímač hmotnosti, který včas upozorní na chyby ve vážení, ale i rozličné možnosti pro vážení bez obsluhy. Vyvarujete se tak zbytečných chyb a navíc ušetříte peníze za provoz váhy. Najdete nás v hlavním městě Praha, služby ale poskytujeme zákazníkům v celém Středočeském kraji.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.tenzona.cz

Další články z oboru

Měřicí a regulační technika
Montáž, Opravy a servis, Velkoobchod
, Stroje pro prodejny
Montáž, Opravy a servis, Velkoobchod
63 zhlédnutí
Další PR články firmy
Průmyslové váhy odebírejte od osvědčeného dodavatele – ušetříte peníze

Průmyslové váhy odebírejte od osvědčeného dodavatele – ušetříte peníze

Znáte spojení „ta váha si mě neváží“? Když je váha vychýlená a vykazuje špatné hodnoty, pak to znamená nejen to, že si vás neváží, ale hlavně to, že vás může připravit o nemalé peníze. Nepodceňujte důležitost správně měřících vah a začněte jednat.

Vydáno 14.07.2014

VÍCE