Průmyslová 1369
Hostivice 253 01
tel.: +420 244 001 328
email: praha@schachermayer.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 19.10.2015
Topováno 20.07.2016

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

SCH Partnerportal - služby on-line

Jak už jsme naznačili v úvodu, SCH Partnerportal je mnohem více než běžný e-shop.
Přihlášeným partnerům umožňuje celou řadu nadstandardních funkcí pro pohodlný přístup k informacím i objednávkám. Pokud se s portálem sžijete, dokáže Vám nejen ušetřit čas a zkrátit dodací lhůty, ale také snížit náklady. Nevěříte? Pak se seznamte například s funkcí rozdělení Vaší celkové objednávky na jednotlivéčásti(zásilky) s označením Vašich provozoven, místa montáže, skladu apod. Další náklady můžete ušetřit, pokud budete sledovat informace o probíhajících akcích a výprodejích.

A jaké další funkce SCH Partnerportal nabízí?

V první řadě je to online vyhledávání a porovnávání zboží ve webkatalogu, kde najdete tisíce denně aktualizovaných položek zboží. U každého produktu uvidíte okamžitě jeho cenu, dostupnost i skladovou zásobu. Samozřejmostí jsou podrobné informace o každém produktu - od obrázků a skic, přes videa a montážní návody až po CAD data, technické listy a energetické štítky. U nově objednávaného zboží jistě oceníte také reference a odkazy napovinné nebo volitelné příslušenství a související zboží.Ke svým objednávkám se můžete kdykoliv vrátit díky funkci zobrazení naposledy prohlížených produktů. Pro rychlé dotazy k jednotlivým produktům pak slouží tlačítko "Poznámky k produktu".

Tipy pro SCH Partnerportal

Funkcí a možností je skutečně celá řada a na základě požadavků zákazníků stále přibývají nové. Pokud nechcete, aby Vám některá z novinek unikla, stačíotevřít časopis SCH partner, kde se dozvíte vše potřebné v části "Tipy pro SCH Partnerportal" nebo webové stránky firmy. A pokud dáváte přednost osobnímu vysvětlení, jistě oceníte práci jednotlivých obchodních zástupců, kteří svým zákazníkům funkce partnerského portálu osobně ukazují a vysvětlují.

Archiv časopisů SCH partner

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.schachermayer.cz

129 zhlédnutí
Další PR články firmy
Výrobky pro bezbariérové stavby snadno z online katalogu Schachermayer

Výrobky pro bezbariérové stavby snadno z online katalogu Schachermayer

Při realizaci staveb, zařízení a v mnoha různých odvětvích výroby, je potřebný kvalitní a široký sortiment výrobků a služeb. Důležité je také individuální řešení, profesionální přístup a moderní postupy, které vám svými službami a produkty poskytne firma Schachermayer, spol. s r.o.

Vydáno 06.02.2018

VÍCE
Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Aby bylo vedení skladu i objednávání zboží přehledné a jednoduché, je potřeba mít perfektní systém a precizně promyšlenou logistiku. Společnost Schachermayer zná spolehlivé způsoby a funkce, které značně zjednodušují jak objednávání zboží, tak i jeho skladování. Mezi tyto účinné prostředky firmy patří například tvorba etiket, katalogů či seznamů zboží.

Vydáno 03.03.2017

VÍCE
Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Rozhodli jste se vylepšit svůj interiér a nevíte jak? Nebo jste v poslední fázi novostavby a zařizujete nábytek? Tak jako tak nezapomínejte na detaily, protože právě ty rozhodují o celkovém vzezření interiéru. Nevěříte? Pak zkuste svůj nábytek oživit nábytkovým kováním a uvidíte, jak rozkvete celý prostor.

Vydáno 21.09.2014

VÍCE