Pod Třešněmi 616/9
Praha 5 154 00
tel.: +420 251 680 101
email: obchod@keramet.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 19.11.2015
Topováno 28.07.2017

Nová ohýbačka plechu umožňuje precizní zpracování klempířských prvků s přesností na milimetry

Ohýbání plechů je jednou ze služeb, které nabízí společnost Keramet, působící na trhu s hliníkovými výrobky a polotovary již od roku 1993. Za tu dobu jsme si získali celou řadu spokojených zákazníků z řad významných tuzemských i zahraničních společností. Ke každému zákazníkovu přistupujeme individuálně, osobní přístup je pro nás obzvlášť důležitý. Široký sortiment vedený skladem zakoupíte v provozovně Králův Dvůr u Berouna – u nás seženete vše, od hliníkových plechů, pásů, profilů až po hliníkové fólie. Vyrábíme střešní krytiny, okapové a klempířské prvky.

Zpracování plechu - to je společnost Keramet

Servis hliníkových výrobků a ohýbání plechů na míru

Rádi vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci na jakýkoliv hliníkový materiál. Naše služby přímo na míru – stříhání, řezání, převíjení, tvarování, ohýbání plechů či svařování hliníkových pásů. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem.

Nová ohýbačka plechu RAS XL Center

Naše řady jsme rozšířili o novinku, kterou je špičkové ohýbací zařízení XL- Center, oboustranná ohýbačka plechu od společnosti RAS. Toto zařízení nám umožňuje zajišťovat dodávky a služby nyní ještě o stupeň lepší, a můžeme vám tak nabídnout naprosto precizní ohýbání plechů.

Ohýbačka plechu RAS – novinka u Keramet

Přesné ohýbání plechů

Ohýbačka plechu nám umožňuje ohýbat na milimetry přesně i složité hliníkové tvary, což se hodí zejména při výrobě nejrůznějších klempířských, fasádních, parapetních i dalších ozdobných prvků. Ohýbačka plechu RAS XL Center od společnosti RAS ohýbá klempířské prvky do tloušťky 2mm a délky až 3100mm. Ohýbání plechů je tak velmi přesné a zpracovávané prvky jsou precizní. Možnost dodávek strojově ohýbaných kónických prvků, kdy do sebe každý následný prvek perfektně zapadá a klempířské prvky jsou tak nejen maximálně funkční, ale také estetické.

Nůžky SAFRAN pro zpracování hliníku i nerezu

Ohýbačka plechu však není to jediné, čím jsme rozšířili naše vybavení provozu. Abychom mohli prvek řádně ohnut, je potřeba správně přístřihy nastříhat na míru. Pro přesný střih – nyní máme k dispozici nůžky od společnosti SAFRAN, které dovedou zpracovávat hliník do tl. 8mm, nerezové i ocelové materiály. Střiháme s přesností +/- 0,5 mm do šíře 3000 mm.

Nůžky pro zpracování plechu

284 zhlédnutí
Další PR články firmy
Slzičkové plechy a výrobky z nich podle přání zákazníka

Slzičkové plechy a výrobky z nich podle přání zákazníka

Slzičkové plechy mají díky svému povrchu protiskluzové vlastnosti. Používají se v oblasti automobilového či loďového průmyslu, ale také stavebnictví nebo strojírenství. Společnost Keramet přináší dva typy slzičkových plechů, Quintett a Duett, které se liší svou strukturou a jsou vhodným výchozím materiálem pro výrobu řady protiskluzových dílů, obkladů i konkrétních výrobků.

Vydáno 14.11.2016

VÍCE
Nejlevnější střešní hliníková krytina pro více generací

Nejlevnější střešní hliníková krytina pro více generací

Společnost KERAMET, spol. s r.o. nabízí pestrou škálu výrobků z hliníku, od hliníkových plechů, až po nejlevnější střešní hliníkovou krytinu na českém trhu. Produkty z hliníku jsou vysoce kvalitní, stejně jako služby společnosti, která si zakládá na spolehlivosti, rychlosti výroby, včasném doručení a profesionálním servisu přímo na míru každému zákazníkovi.

Vydáno 22.01.2013

VÍCE
Hliníkové plechy a jejich využití v různých odvětvích

Hliníkové plechy a jejich využití v různých odvětvích

Hliník se díky svým jistým vlastnostem používá jako materiál v mnoha odvětvích již řadu let. V dnešní době lze zakoupit polotovary – hliníkové plechy a pásy, které slouží jako prostředky ke kompletaci hliníkových výrobků. Tyto polotovary jsou skvělou volbou pro všechny, kteří potřebují s hliníkem pracovat a chtějí mít přitom volnou ruku.

Vydáno 17.07.2015

VÍCE