Opavská 26
Bohuslavice 747 19
tel.: +420 553 659 246
email: objednavky@canis-prosper.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 03.01.2013
Topováno 19.08.2016

Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky

Společnost Canis prosper s.r.o. je hlavním dovozcem značek Josera, Best Choice, Dr. Clauder a dalších renomovaných výrobců chovatelských potřeb. Velkoobchod krmiv pro psy a kočky, krmiv pro ptáky, hlodavce a další malá zvířata nabízí pestrou škálu produktů pro vaše mazlíčky.

Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky

Historie společnosti Canis prosper s.r.o. sahá až do roku 1989. Za dobu svého působení na českém trhu se rozrostla z malé firmičky na podnik o 30ti zaměstnancích a v současné době má k dispozici více než 2000 m2 skladovacích ploch, přes 7000 produktů a zajištěnou distribuci zboží do 650 prodejen 150 chovatelských stanic.

Firma Canis prosper s.r.o. se může pyšnit titulem hlavního dovozce renomovaných firem JOSERA, BEST CHOICE, DR. CLAUDER, PRIMAFOOD, LITINA a HAKITO. Mimo velkoobchod krmiv pro psy a kočky se společnost zabývá i dovozem akvárií, dodává klece a krmivo pro ptáky a hlodavce, pelechy pro domácí mazlíčky, hračky pro zvířata a spoustu dalších druhů chovatelského příslušenství, které je na základě poptávky neustále rozšiřováno.

Krmivo Josera pro správný vývoj vašeho mazlíčka

Běžné pamlsky a konzervy pro psy a kočky v mnoha případech nesplňují ani základní požadavky na poměr výživových látek potřebný pro správný vývoj mláděte. Kvalitní krmivo Josera pro psy hraje důležitou roli nejen v samotném vývoji štěněte, ale i ve správné výživě fenek během březosti a při kojení. Speciálně sestavené krmivo je doporučováno v různých stádiích vývoje takto:

 

Fenky v 1. polovině březosti

 • krmivo Josera Festival, Optiness nebo SensiPlus podávat se zvýšenou opatrností na hygienu při krmení kvůli riziku poškození embrya mykotoxiny vyskytujícími se v plesnivém nebo špatně skladovaném krmivu

Fenky od 6. týdne březosti

 • krmivo Josera Family podávat ve více porcích denně

Fenky po porodu

 • krmivo Josera Family v případě nechutenství namáčet do teplého masového vývaru

Fenky v 7. – 8. týdnu po porodu

 • po odstavení štěňat fenku převést zpět na krmivo Josera Festival, Optiness nebo SensiPlus

Štěňata od 4. týdne

 • nabídnout krmivo Josera Family zpočátku změkčené teplou vodou

Štěňata od 8. týdne

 • postupně přecházet na krmivo Josera Kids, ze začátku střídat s Family

 

Čím je krmivo Josera prospěšné?

 • Fence poskytuje dostatek esenciálních aminokyselin, stopových prvků, vitamínů a energie. Tyto látky jsou nezbytné jak pro samotnou fenku, tak i pro nenarozené plody. 
 • Díky vyváženému poměru vápníku a fosforu podporuje tvorbu mléka a zajišťuje optimální laktaci.
 • Je základem pro silná a zdravá štěňata.
 • Fenka zůstává v kondici po celou dobu březosti i po porodu. 
 • Štěňatům zajišťuje kompletní výživu pro jejich zdravý vývoj.

 

Více informací o velkoobchodu krmiv pro psy a kočky Canis prosper s.r.o. najdete na webových stránkách www.canis-prosper.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.canis-prosper.cz

2251 zhlédnutí
Další PR články firmy
Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma

Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma

Každý, kdo má doma psa či kočku jistě ví, že kupovat granule v klasickém obchodě může být problematické, zvláště pokud nevlastníte auto. Krmivo pro kočky a psy se totiž finančně vyplatí nakupovat ve větších baleních. Jenomže nosit domů patnáctikilový pytel granulí asi nechce nikdo. Ideálním řešením je tedy objednávat krmivo pro psy a kočky po internetu. Nový e-shop zaměřený na značku Josera vám navíc poskytne řadu výhod, jako je doprava zdarma či věrnostní programy.

Vydáno 19.07.2017

VÍCE
Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Domácí mazlíčci se často stávají plnohodnotnými členy domácnosti. Dvojnásob to platí u psů a koček, o které mnozí majitelé pečují skoro jako o vlastní děti. Každý chce jistě svému zvířátku dopřát tu nejlepší stravu a vše, co ke svému zdraví a štěstí potřebuje. K tomu je zapotřebí vybrat si opravdu kvalitní značku krmiv a jejich doplňků. Krmivo pro psy, stejně jako krmivo pro kočky, je zboží, kterého jsou na trhu opravdu spousty. Při výběru toho správného si však dejte pozor, ne ve všech případech totiž naplno platí, že čím dražší značka, tím kvalitnější produkty. Jednou z firem, která přináší prémiová a superprémiová krmiva kvality odpovídající skutečným nárokům domácích mazlíčků je například německá značka Dr.Clauder´s.

Vydáno 06.02.2015

VÍCE
Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky

Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky

Společnost Canis Prosper prodává krmiva pro psy a kočky, ale i pro ptáky, hlodavce a další zvířata. Kromě toho nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb a produktů pro vaše mazlíčky. Na českém trhu působíme od roku 1991. V současnosti máme k dispozici přes 3 000 m2 skladovacích ploch a dodáváme krmiva a chovatelské potřeby do více než 600 prodejen.

Vydáno 09.02.2016

VÍCE