Archeologická 1378
Hostivice 253 01
tel.: +420 257 950 950
email: obchod@cerva.com

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 27.05.2014
Topováno 03.12.2014

Nejen pracovní oděvy - softshellová bunda nebo termoprádlo? U ČERVA EXPORT IMPORT a.s. jsou realitou

Zdraví a bezpečnost zaměstnanců žádné peníze nenahradí. To je ve zkratce základ filozofie české společnosti ČERVA, která se specializuje na ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy i pracovní obuv a celou řadu produktů vyrobených speciálně pro ochranu toho, co je v našem životě nejdůležitější - ochranu zdraví. Pořídit zde ale můžete také outdoorové oblečení.

Nejen pracovní oděvy - softshellová bunda nebo termoprádlo?  U ČERVA EXPORT IMPORT a.s. jsou realitou

Ochranné pracovní pomůcky pro bezpečnou práci

Je jasné, že u mnoha profesí jsou kvalitní ochranné pracovní pomůcky základ - od pracovníků ve stavebnictví až po zaměstnance laboratoří. Proto v sortimentu společnosti ČERVA najdete vše od pracovních rukavic a nejrůznějších přileb, přes výrobky pro ochranu sluchu či zraku, až třeba po bezpečnostní postroje. A k tomu všemu široký sortiment pracovních oděvů.

Pracovní oděvy od hlavy po patu

Když se řekne pracovní oděvy, spousta z nás si představí montérky, pracovní vesty nebo lékařské pláště. To vše samozřejmě v sortimentu firmy ČERVA najdete. V naší nabídce zboží si ale přijde na své i ten, který pracovní oděvy v kanceláři nenosí. Zejména sportovní nadšenci často oceňují naši nabídku cenově dostupného termoprádla, softshellových bund, mikin nebo třeba oblečení do deště, které jsou doslova pro všechny a navíc za velmi rozumné ceny, které u známých značek těchto typů oblečení budete hledat stěží.

Jaké pracovní oděvy tedy nejen pro své zaměstnance můžete u společnosti ČERVA pořídit?

  • pracovní bundy, vesty, kalhoty, trička i košile
  • montérky a montérkové oděvy
  • gastro oděvy a jiné speciální oděvy
  • výstražné oděvy, oděvy do deště
  • termoprádlo, ponožky
  • čepice a další doplňky

Jaké jsou výhody nákupu ochranných pracovních pomůcek a pracovních oděvů u společnosti ČERVA?

Zaprvé -  jsme velkoobchodní dodavatel, což umožňuje nákup za příjemné ceny. Dále v našem portfoliu najdete skutečně mimořádně široké spektrum ochranných pracovních pomůcek, pracovních oděvů a souvisejících výrobků. Díky možnostem našeho centralizovaného skladu a propracovaného systému skladování ale zároveň umožňujeme také velmi dobrou a rychlou dostupnost veškerých výrobků. Snadný výběr a příjemný nákup nejen pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek pak podporuje sehraná práce našeho kvalifikovaného týmu a v neposlední řadě široká partnerská distribuční síť nejen v rámci území České republiky, ale také dalších zemí Evropské unie.

Pro detailnější informace o společnosti ČERVA specializující se na pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky všeho druhu neváhejte navštívit přímo její webové stránky www.cerva.cz, kde kromě přehledu všech výrobků najdete také třeba mapu prodejců, u kterých můžete dané pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky pohodlně nakoupit.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.cerva.cz

559 zhlédnutí
Další PR články firmy
Chraňte své zdraví díky produktům od firmy ČERVA

Chraňte své zdraví díky produktům od firmy ČERVA

Nespoléhejte se na štěstí a vybavte se oděvy a pomůckami, které vás ochrání nejen při práci, ale i v běžném životě. Pracovní oděvy, obuv a další produkty od společnosti ČERVA jsou zárukou kvality a výběr je opravdu pestrý.

Vydáno 12.03.2013

VÍCE