Gudrichova 763
Hradec nad Moravicí 747 41
tel.: +420 840 111 310
email: zakaznik@lamaenergy.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 29.05.2014
Topováno 15.11.2016

Spolehlivý a levný mobilní operátor konečně v Česku

Máte už po krk dohadování se svým stávajícím mobilním operátorem a luštění smluv, které jsou napsány písmeny pro mravence? Spravedlnost a skutečně výhodná nabídka je nyní na vaší straně. Teď je tu totiž LAMA mobile. Váš nový mobilní operátor, kterému můžete věřit.

Spolehlivý a levný mobilní operátor konečně v Česku

Šestero poctivého operátora

Nabídka poskytovatelů mobilních služeb bývá většinou široká. Tak široká, že se v ní málokterý zákazník vyzná. Může se pak stát, že se stanete oběťmi svého operátora, protože tarif, který si nakonec vyberete, je výhodný zejména pro něj a ne pro vás. Existují jisté indikátory, které by vás měly od vašeho stávajícího či budoucího mobilního operátora odradit. Uvádíme proto 6 užitečných rad, jak poznat, že spolupracujete s rovnocenným partnerem:

  1. Vteřinová tarifikace

Každý slušný operátor by ji měl mít ve své nabídce. Jedině tímto způsobem zaplatíte za to, co skutečně provoláte. Minutové tarify jsou nevýhodné, protože doplácíte vteřiny, které jste ve skutečnosti nevyužili. Férový operátor vám vteřiny účtuje už od první vteřiny, nikdy ne později.

  1. Ceny, které ocení zejména zákazníci

Stanovení výhodných tarifů by mělo být ve prospěch zákazníka, ne poskytovatele. Proto je na místě přizpůsobovat se telefonním nárokům každého zákazníka a poskytovat mu množstevní slevy.

  1. Závazky si schovejte až po svatbě

Váš mobilní operátor by od vás neměl vyžadovat vázat se k němu na určitou dobu, a to ještě za úplatky. Naopak by vám měl dát možnost odejít od něho kdykoliv to budete potřebovat.

  1. Stop poplatkům

Proč platit za služby, které jsou nedílnou součástí spolupráce mobilního operátora s klientem? Například vstupní poplatky jsou věcí, která by vás měla okamžitě odradit od podpisu smlouvy.

  1. Nudná byrokracie

Operátor by vás neměl zatěžovat zbytečným papírováním, to je jeho starost.

  1. Služby, které se dají kombinovat

Vždy je lepší, když vám operátor umožní využívat více jeho služeb. Vzniká tak možnost nabídnout vám výhodnější paušál na všechny odběry od poskytovatele.

Těžké začátky? U LAMA mobile ne!

Pokud se budete držet všech šesti zásad poctivého mobilního operátora, zjistíte, že nejvýhodnější tarify vám nabízí LAMA mobile. Na internetových stránkách si můžete vybrat tarif, který je pro vás nejoptimálnější.  Pokud vás nabídka zaujala, pak už nic nebrání v navázání spolupráce. Aktivace nového čísla nebo přenos vašeho stávajícího čísla k LAMA mobile je zdarma a není to vůbec těžký proces. Vše zvládnete i sami v on-line Samoobsluze.

V případě zádrhelů a neporozumění neváhejte kontaktovat Zákaznickou linku na čísle 848 11 22 11, která je vám k dispozici každý den od 8.00 do 20.00 hodin. V případě, že dáváte přednost osobnímu kontaktu, navštivte některou z  partnerských prodejen.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.lamamobile.cz

616 zhlédnutí
Další PR články firmy
LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

Elektřina, plyn, televize, internet a mobilní tarif, všechny tyto služby poskytuje holding LAMA ENERGY GROUP. Navíc, pokud jich využíváte víc najednou nebo dokonce všechny, máte značně zvýhodněné ceny.

Vydáno 29.09.2017

VÍCE
Digi TV – to jsou neomezené možnosti sledování programů na telefonu, tabletu nebo televizi

Digi TV – to jsou neomezené možnosti sledování programů na telefonu, tabletu nebo televizi

Internetové a televizní satelitní vysílání pro každého, tím se vyznačuje firma Digi TV, která přichází se skvělou cenou za balíček, který zahrnuje hned několik zařízení, ze kterých můžete sledovat TV program a to jenom díky připojení přes internet. Snadné, dostupné a pro každého!

Vydáno 12.09.2017

VÍCE
Poskytovatel satelitního vysílání Digi CZ nově pod Lama Energy Group

Poskytovatel satelitního vysílání Digi CZ nově pod Lama Energy Group

I přestože stále více využíváme služeb internetu, život bez televize by si také málokdo dokázal představit. Dříve byla televize považována za vzácnost, dnes jich v každém domě najdete i několik. Umísťujeme je do obývacího pokoje, do kuchyně, do dětských ložnic. S rozšířením televizí máme také větší požadavky na programy, které můžeme sledovat. Čím více jich satelitní vysílání nabízí, tím lépe. Dnes je spousta programů pro každého – přijdou si na své sportovně založení muži, romanticky naladěné ženy, ale zkrátka nepřijdou ani děti. Poskytovatel satelitního vysílání je také společnost Digi CZ, která nově spadá pod společnost LAMA Energy Group.

Vydáno 02.11.2015

VÍCE