ELPEN - BRAUN
Holící strojky Braun Praha
PÁNSKÉ HOLICÍ STROJKY, náhradní díly a servis

PÁNSKÉ HOLICÍ STROJKY, náhradní díly a servis

Pánské holicí strojky Braun – prodej, náhradní díly, opravy, servis

Přístroje Braun pro dámy

Přístroje Braun pro dámy

Depilátory, epilátory, přístroje péče o vlasy značky Braun

Přístroje pro ústní hygienu a domácí spotřebiče

Přístroje pro ústní hygienu a domácí spotřebiče

Přístroje ústní hygieny, domácí přístroje a spotřebiče BraunVydáno 29.05.2014
447 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2017

Holicí strojky a mnoho dalších pomocníků od BRAUN-ELPEN vám ušetří čas i peníze

Osobní hygiena a péče o zevnějšek je každodenní součástí našich životů. Nemusí vám to zabrat dlouhé hodiny, s kvalitními přístroji upravíte svůj zevnějšek za pár sekund. Holicí strojky, depilační strojky, zastřihovače vlasů a vousů a další nezbytní pomocníci do koupelny od BRAUN-ELPEN usnadňují péči o tělo mužům i ženám.


Kompletní péče o tělo pro muže i ženy

Sehnat kvalitní přístroje k údržbě našeho vzhledu není tak jednoduché, jak se zdá. Existuje však jedno místo, kde najdete vše, co potřebujete: přehledně, rychle a za výhodnou cenu. Tím místem je internetový obchod BRAUN-ELPEN. Najdete tu:

  • holicí strojky
  • přístroje pro ústní hygienu
  • zastřihovače vlasů a vousů
  • epilační a depilační strojky
  • kulmy, žehličky na vlasy
  • osobní diagnostické přístroje
  • a mnoho dalších

 

Holicí strojek BRAUN je nezbytností každého muže

Zpoždění na nějakou důležitou událost se u ženy toleruje, u muže odsuzuje. Proto nesmí chybět ve výbavě žádného muže kvalitní a rychlý holicí strojek, který minimalizuje čas, který strávíte u holení. A přesně takové vyrábí společnost BRAUN. Ve společnosti BRAUN-ELPEN najdete široký sortiment těchto holicích strojků, takže si vybere i ten nejnáročnější muž. Vyberte si i vy nový holicí strojek BRAUN. Může to být například:

  • Holicí strojek Braun series 5-5030S - ocení ho zejména ti, kterým je nepříjemná pěna na holení. Tento holicí strojek je totiž ideální pro holení na sucho. Obsahuje crosshair nůž a pohyblivou holicí hlavu. Je vodotěsný a můžete si ho vzít i na cesty, protože ho můžete nabíjet buď ze sítě, nebo pomocí baterií. Tento přesný zastřihovač se dodává i s příslušenstvím jako olej, čistící kartáček a taška.
  • Holicí strojek Braun FreeGlider 6680 - je tu naopak pro ty, kteří vyznávají hladké a mokré oholení. FreeGlider totiž samovolně a plynule vypouští malé množství speciálně vyvinutého kondicionéru na holení, čímž dosahuje hladkého klouzání po pokožce. Vitamin E a lipozomy, které jsou v kondicionéru obsaženy, chrání citlivou pokožku obličeje a snižují riziko jejího podráždění.
  • Holicí strojek Braun series 7-720S new - 10 000 mikro-vibrací, které umí tento drobeček vykouzlit a technologie "Sonic", díky které osciluje do stran, činí z tohoto holicího strojku prestižní záležitost pro muže, kteří chtějí dosáhnout dokonale hladkého oholení za pár sekund. Model Braun 720S pak také obsahuje 3 různé sonické režimy - intenzivní, normální a senzitivní. Holicí hlava je složená z integrovaných břitů a nezávisle plovoucích holicích dílů, které dokonale kopírují každý záhyb vaší tváře a krku.

Dokonalý servis a bezkonkurenční ceny

V e-shopu společnosti BRAUN-ELPEN však můžete najít mnohem více výrobků. Navštivte naše webové stránky a přesvědčte se o tom sami. Povšimněte si také výhodných cen, které nikde jinde nenajdete! Pravidelně připravujeme i výhodné akce a rozdáváme dárky k nákupu.

Společnost BRAUN-ELPEN navíc působí jako sběrna záručních a pozáručních oprav. Najdete u nás odborníky, kteří mají s opravováním přístrojů bohaté zkušenosti. Vy tak máte jistotu, že o váš přístroj bude dobře postaráno a že se vám vrátí v nejlepší kondici a v co nejkratším čase. Samozřejmostí je používání originálních náhradních dílů, které společnost BRAUN-ELPEN svým klientům nabízí i v běžném sortimentu.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.braunelpen.cz