Františka Diviše 585
Praha 10 149 00
tel.: +420 777 603 865
email: michal@vasitruhlari.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 20.11.2015
Topováno 16.06.2017

Zakázková výroba nábytku pro kanceláře, showroomy i školy a školky

Kanceláře, showroomy, ale i školy a školky. Jde o prostory, které jsou často koncipovány tak atypicky, že vyžadují individuální přístup. Do těchto prostorů se klasický sektorový nábytek zkrátka vždy nehodí. Rodinná firma Vašitruhláři.cz se specializuje právě na zakázkovou výrobu kancelářského nábytku a nábytku pro školy tak, aby byly splněny všechny individuální požadavky.

Nábytek pro mateřské školy, Michal Pavlík

Kancelářský nábytek pro firmy

Kancelářský nábytek patří mezi nejžádanější sortiment firmy Vašitruhláři.cz. Zájem je jak o samotný nábytek do kanceláří, tak o vybavení zasedacích místností a dalších prostorů. Firmy se totiž snaží maximálně využít prostor, který mají k dispozici, a toho mohou dosáhnout jen kancelářským nábytkem na míru. Svým tvarem, velikostí i jednotlivými prvky tak bude přesně vyhovovat požadavkům firmy.

Nejen samotný nábytek do kanceláře patří mezi vyhledávaný sortiment. Velký zájem je například o reprezentativní stoly do zasedacích místností, které nejen že budou bytelné, prostorné a budou dobře vypadat, ale také budou vybaveny takovým příslušenstvím, které bude umožňovat pohodlné připojení počítačů a práci s nimi. Firma Vašitruhláři.cz se postará o vybavení firmy stylovým kancelářským nábytkem, který bude nejen funkční, ale i pohledný.

Nábytek na míru do vaší kanceláře

Nábytek pro školy a školky vyžaduje individuální přístup

U vybavení prostorů pro školy a školy je apel na zakázkovou výrobu nábytku ještě výraznější. Vybavit kompletně školu nebo školku sektorovým volně dostupným nábytkem je takřka nemožné. Nábytek pro školy je různorodý. Rozhodně nezahrnuje jen stoly, židle a skříně, ale také např. atypický nábytek pro školy do specializovaných učeben, dále pak vyvýšená patra nebo ochranné kryty pro zvýšení bezpečnosti.

Nábytek pro školy zkrátka vyžaduje individuální přístup. Zmiňovaná firma má s výrobou tohoto typu zakázkového nábytku bohaté zkušenosti, a tak již ví, jak při výrobě a návrhu takového nábytku přistupovat. Pokud tedy kontaktujete firmu a budete se s ní domlouvat, sama vám předloží své nápady a podněty pro výrobu nábytku pro školy.

Vašitruhláři.cz se postarají o zakázkovou výrobu nábytku pro firmy, školy i školky

Nábytek pro mateřské školky

Je třeba si uvědomit, že nábytek pro mateřské školky se zásadně liší od nábytku pro školy. Ten pro školky musí být mnohem „dětštější“, přístupnější, také barevnější. I s ním má firma Vašitruhláři.cz bohaté zkušenosti. Kromě zakázkové výroby klasického nábytku do tříd má také zkušenosti se zajištěním vybavení dětského hřiště, které zahrnuje prolézačky, herní prostory a také kryt na pískoviště.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.vasitruhlari.cz

133 zhlédnutí
Další PR články firmy
Jakýkoliv nábytek na míru vám vyrobí rodinná firma Michal Pavlík s dlouholetou tradicí

Jakýkoliv nábytek na míru vám vyrobí rodinná firma Michal Pavlík s dlouholetou tradicí

Máte představu, jak by měl váš nábytek vypadat, ale doposud jste na něj nikde nenarazili? Nezoufejte a obraťte se na firmu Michal Pavlík, která se v této oblasti pohybuje už více než 20 let. Na zakázku vám vyrobíme jednotlivé typy nábytku – od nábytku do obývacího pokoje, přes kuchyně až po nábytek do dětského pokoje. Všechen nábytek je navíc vyráběn z kvalitních materiálů, díky čemuž je zajištěná dlouhá životnost a jedinečný design.

Vydáno 30.11.2016

VÍCE