Chýnovská 533
Tábor 390 02
tel.: +420 723 413 501
email: obchod@bikespace.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 14.12.2015
Topováno 14.02.2018

Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo

Cyklistika je ideální sport pro každého, bez ohledu na věk, váhu či fyzickou kondici. Jízdní kola umožňují pohyb, který nezatěžuje klouby, lze si zvolit zátěž, délku trasy i tempo, a proto si může pohyb venku na čerstvém vzduchu užívat každý. Od malých dětí přes seniory, kteří chtějí zůstat aktivní, až po profesionální sportovce a závodníky. A proto máme v naší prodejně a cykloservisu jízdní kola pro všechny.

BIKESPACE - cykloservis, jízdní kola i příslušenství

Jídzní kola pro každého

Z naší nabídky si jízdní kola vybere každý. V nabídce máme horská jízdní kola různých typů, trekingová/krosová jídzní kola i kola cestovní, silniční, městská a dětská.

Jízdní kola pro každého

Cykloservis a cyklistické potřeby

Naše firma Bikespace se zaměřuje převážně na prodej kol, cyklistických potřeb a příslušenství, vše v široké nabídce, aby si vybral opravdu každý. Součástí našich služeb je i záruční, běžný, preventivní a specializovaný cykloservis, kde se o vaše jízdní kola rádi postaráme. Seženete u nás vše, co s cyklistikou souvisí – cyklistické přilby, cyklistickou obuv, oblečení, ale i trenažéry či dětská odrážedla pro malé cyklisty.

Naše firma Bikespace se zaměřuje převážně na prodej kol, cyklistických potřeb a příslušenství, vše v široké nabídce, aby si vybral opravdu každý. Součástí našich služeb je i záruční, běžný, preventiv

Ať už máte s vaším kolem jakékoliv problémy, neváhejte se obrátit na náš cykloservis. Provádíme kvalitní a odborný servis všech typů kol, a to bez ohledu na to, kde jsou zakoupena. Vždy se snažíme vyhovět zákazníkům co nejrychleji, čekací doba je od jednoho do pěti pracovních dnů, podle náročnosti oprav.

Servis pro jízdní kola všech značek i typů

Široký sortiment příslušenství pro cyklistiku

Autonosiče, blatníky, brašny, koše, cyklistické batohy, dětské sedačky, držáky, hustilky, nářadí, nosiče, pulsmetry, reflexní doplňky, stojánky, světla, tachometry, zámky a zvonky – to vše u nás seženete.

Komponenty pro jízdní kola i nezbytné cyklistické přilby

Samozřejmostí jsou také veškeré potřebné komponenty pro jízdní kola, od brzd až po pedály a ráfky, a stejně tak široká je i naše nabídka cyklistického oblečení. Pro všechny cyklisty jsou obzvlášť důležité cyklistické přilby, a proto se snažíme jejich nabídku neustále rozšiřovat.

Cyklistické přilby a další příslušenství

464 zhlédnutí
Další PR články firmy
BIKESPACE Tábor: Stavba kol na zakázku podle vašich přání a potřeb

BIKESPACE Tábor: Stavba kol na zakázku podle vašich přání a potřeb

Nemůžete najít kolo, které by splňovalo všechny vaše představy a odpovídalo vašim potřebám? Nechte si své vysněné kolo sestavit na míru! Stačí se obrátit na společnosti BIKESPACE ve městě Tábor, která se zabývá stavbou kol. Vyrábíme kola na zakázku a upravujeme vaše stávající kola přesně podle vašich požadavků a přání.

Vydáno 25.11.2016

VÍCE
Stavba jízdních kol podle představ zákazníka

Stavba jízdních kol podle představ zákazníka

Chcete vlastní originální kolo nebo překvapit někoho jiného? Potom vás bude zajímat skvělá možnost nákupu kola přímo na míru vašim představám a požadavkům. Můžete si nechat zdokonalit to svoje stávající nebo vymyslet zcela nové, jaké jinde nenajdete. A o to se s radostí postará cyklo obchod BIKESPACE z Tábora.

Vydáno 17.10.2017

VÍCE
Jízdní kola do města i do terénu, to je BIKESPACE

Jízdní kola do města i do terénu, to je BIKESPACE

Máte rádi cyklistiku, ale vaše kolo už pomalu dosluhuje? Navštivte prodejnu jízdních kol BIKESPACE a vyberte si nový model přesně podle vašich představ. Nabízíme kola horská i silniční nejrůznějších značek, to pravé jízdní kolo si u nás vybere sváteční jezdec i milovník náročných terénů.

Vydáno 10.11.2015

VÍCE