Podolská 90
Praha 4 147 00
tel.: +420 241 432 310
email: info@macom-security.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 03.12.2015
Topováno 14.07.2017

Detektor úniku oxidu uhelnatého pomáhá předcházet fatálním nehodám

Hlásiče oxidu uhelnatého by měly být součástí každého prostoru, kde se využívá plynová karma. Ta má sice řadu výhod, pro které ji denně používá k ohřevu vody spousta z nás, ale je třeba dát si na ni pozor. Může se totiž stát, že z karmy začne unikat oxid uhelnatý, což je látka pro člověka velmi nebezpečná. Hlásiče oxidu uhelnatého od společnosti Macom Security vám pomohou zabránit nehodám, které už nejednou skončily smrtí.

detektor úniku oxidu uhelnatého

Hlásiče oxidu uhelnatého dostatečně rychle odhalí problém

Pokud chcete mít jistotu, že u vás oxid uhelnatý nenapáchá víc škody než užitku, pořiďte si detektor úniku oxidu uhelnatého. V případě, že začne unikat oxid uhelnatý, je třeba jednat skutečně včas. Například v koupelně o rozměrech 2 x 2 metry je oxid uhelnatý schopný člověka otrávit zhruba za dvacet minut. Spolehlivé hlásiče oxidu uhelnatého, které společnost Macom Security nabízí, dokáží reagovat dostatečně rychle na to, aby každý stihl uskutečnit potřebná opatření k odvrácení fatálního problému.

Autonomní hlásiče oxidu uhelnatého

Nepodceňujte kontrolu plynových spotřebičů

Mnozí lidé mají z plynových spotřebičů hrůzu a raději je mění za elektrické. Pokud vám ale z ekonomických či jiných důvodů přijdou plynové spotřebiče lepší, nemusíte je zavrhovat. Je potřeba je pravidelně a odborně kontrolovat. Hlásiče oxidu uhelnatého jsou vedle profesionálních revizí stálou kontrolou nad plynovými spotřebiči.

Macom Security zajistí, aby oxid uhelnatý nebyl noční můrou

Společnost Macom Security vám nabízí hned několik podob hlásičů, se kterými můžete chránit nejen svůj domov, ale především také své zdraví. Detektor úniku oxidu uhelnatého zde najdete v několika variantách. Hlásiče oxidu uhelnatého spustí při detekci tohoto plynu hlasitý alarm. Jejich instalace je velmi snadná a zvládne ji skutečně každý. Důležité je, abyste detektor umístili co nejvýš ke stropu, jelikož oxid uhelnatý je lehčí než vzduch a stoupá tedy vzhůru.

Kompletní ochrana vašeho domova i majetku

Hlásiče oxidu uhelnatého nejsou tím jediným, co firma Macom Security nabízí. Najdete zde veškeré produkty pro profesionální ochranu majetku i osob, a to ve špičkovém zpracování a vysoké kvalitě. Komplexní zabezpečení jakéhokoli objektu už nebude žádným problémem. Společnost poskytuje elektronické zabezpečené domů, bytů, kanceláří i venkovních prostor. Nabízí spolehlivé bezpečnostní systémy, alarmy, kamerové systémy, požární systémy, systémy evidence docházky, domácí telefony a další.

Bezpečnostní systémy včetně detektorů úniku oxidu uhelnatého

167 zhlédnutí
Další PR články firmy
PTZS – Poplachový tísňový zabezpečovací systém

PTZS – Poplachový tísňový zabezpečovací systém

Ochránit majetek a osoby není jednoduché, kdy jste na to sami. Profesionální a kvalitní ochrana domů, bytů, firemních prostorů i venkovních spočívá v kvalitní zabezpečovací technice, díky které budete mít i za své nepřítomnosti objekt pod dohledem. A o kvalitní ochranu a zabezpečovací systém se postará firma MACOM SECURITY spol. s r.o.

Vydáno 03.11.2017

VÍCE
Kvalitní zabezpečovací systém zajistí ochranu vašich objektů

Kvalitní zabezpečovací systém zajistí ochranu vašich objektů

Dobrý zabezpečovací systém vám v dnešní době ušetří mnoho potíží. S ochranou nemovitostí vám pomohou zkušení profesionálové ze společnosti MACOM SECURITY, kteří provádějí zabezpečení objektů, jako jsou budovy ministerstev nebo bank. Experti z MACOM SECURITY si poradí s každým úkolem.

Vydáno 12.12.2016

VÍCE
Bezpečnost ve vašem domě zajistí domácí telefon, videotelefon i samozamykací zámek

Bezpečnost ve vašem domě zajistí domácí telefon, videotelefon i samozamykací zámek

Tytam jsou doby, kdy mohl každý na vesnici nechat nezamčený rodinný dům a v panelových či bytových domech neexistovaly domácí telefony. Nároky na bezpečí v našich domovech se stále zvyšují, a proto při stavbě nových domů nebo revitalizaci panelových domů není radno podceňovat právě zabezpečovací prvky ve formě domácích telefonů, videotelefonů či kvalitních samozamykacích zámků.

Vydáno 18.09.2013

VÍCE