Plastika - estetika Zlín s.r.o.

Vydáno 05.12.2015
370 Zhlédnutí
Topováno 24.07.2017

Tumescentní liposukce – spolehlivý způsob tvarování postavy

Je pro vás tvarování postavy noční můrou? Vyzkoušeli jste už všechny možné cviky, ale výsledky stále nejsou dle vašich představ? Nebo na pravidelné chození do posilovny nemáte čas? Pak máte možnost vyzkoušet kouzlo tumescentní liposukce. Tato bezbolestná liposukční metoda vás možná mile překvapí. Navštivte společnost Plastika-estetika Zlín a domluvte se na pro vás nejvhodnějším vytvarování postavy.

Plastika-estetika Zlín, Tumescentní liposukce

Tvarování postavy namísto drsného hubnutí

Pokud nemáte čas nebo vůli na pravidelné cvičení a zdravou stravu, případně vám ani tato kombinace nepomáhá, mohla by pro vás být tumescentní liposukce příjemnou volbou. Tvarování postavy není jednoduchou záležitostí. Ba naopak se mnohdy jedná o proces ještě více náročný, než je samotné hubnutí. Pokud zvolíte spolehlivé a ověřené pracoviště, může tento plastický zákrok odstranit váš problém bez starostí, bez práce a bez čekání.

Plastika-estetika Zlín vám pomůže ke krásné postavě.


Co vlastně tumescentní liposukce je?

Existuje několik druhů liposukce. U takzvané tumescentní liposukce se jedná o bezbolestnou metodu permanentního odstranění podkožního tuku, a to především z těch oblastí, ze kterých se tuk odstraňuje i dietou a cvičením velmi těžko. Tumescentní liposukce je technika určená k trvalému tvarování postavy, v čemž zaručuje výsledky. Jejím cílem není vyřešit nadváhu. Touto metodou se dají tvarovat boky, hýždě, břicho, záda, ale i podbradek, kolena, stehna, paže či mužská hruď.


Výhody tumescentní liposukce

Tvarování postavy metodou tumescentní liposukce je pohodlné a rychlé. Pacient jde zpravidla domů ještě v den operace. Z řady výhod je možné jmenovat následující: - tvarování postavy bez diet a cvičení - trvalý efekt - odstranění podkožního tuku i z problémových partií - ambulantní zákrok bez nutnosti narkózy - žádné zbytečné výdaje za hospitalizaci - bezbolestný a rychlý zákrok (1 – 2 hodiny) - bezproblémové a rychlé zotavení


Princip tvarování postavy metodou SUPERWET

Plastika-estetika Zlín využívá liposukční techniku SUPERWET. Základem této metody je aplikace roztoku do podkoží, který vyplní a roztáhne celý prostor a rozrušuje tukové buňky, které se následně dají odsát z těla ven pomocí kanyl. Množství aplikovaného roztoku je zhruba stejné jako zamýšlené množství odsátého tuku.


Rekonvalescence po tumescentní liposukci

Tvarování těla pomocí tumescentní liposukce je nekomplikovaná a rychlá operace, která s sebou obvykle nenese problémy. Mezi klasické pooperační znaky patří otoky a modřiny, které ale velmi rychle a přirozeně zmizí. Kromě asi týden dlouhého klidového režimu tak není zapotřebí zavádět žádná jiná opatření. Následně je možné se pozvolna vrátit do normálního režimu a zhruba po měsíci už pacient nemusí mít žádná omezení.


Nevýhody a možná rizika tumescentní liposukce

Pokud máte z tvarování těla touto technologií strach, nemusíte. Tato operace s sebou obvykle nenese žádná rizika a nevyžaduje ani žádnou velkou speciální přípravu. Je potřeba být v dobrém zdravotním stavu, 3 týdny před zákrokem vysadit některé léky a den před zákrokem dodržovat speciální režim. Málo častými, avšak možnými komplikacemi jsou otoky, infekce, nerovnosti či jizvy. Zkušený lékař však pracuje tak, aby těmto rizikům předešel. Jedinou možnou překážkou tak mohou pro některé být finance. Cena tumescentní liposukce se pohybuje podle velikosti ošetřované oblasti zhruba od 12 do 20 tisíc korun.


Odborná péče zajistí bezproblémový průběh

Pokud se rozhodnete svěřit do rukou společnosti Plastika-estetika Zlín, můžete zůstat v klidu. Starat se o vás totiž bude zkušený a špičkový doktor, který má za sebou již mnoho úspěšně odvedených zákroků v oblasti plastické a estetické chirurgie, dále v oblasti tvarovaní postavy, kožní chirurgie a také v oblasti léčebných zákroků na rukou.

Plastika-estetika Zlín vám vylepší, co příroda nezvládla.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.plastika-estetika.cz