Lihovarská 663/38
Ostrava - Kunčičky 718 00
tel.: +420 595 222 200
email: ostrava@scaserv.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 30.05.2014
Topováno 25.01.2017

I ocelové schodiště může být mobilní

Určitě jste se už někdy setkali s problémem, že na některá místa se nedostanete, i kdybyste se snažili sebevíc. S takovými situacemi se setkáváme hlavně na stavbách. Nejde jen o nedostupnost míst, ale také o naše pohodlí, které často přizpůsobujeme dané situaci. Tomu je ale konec díky novince společnosti SCASERV - skládací ocelové schodiště, které zdolává převýšení až několik metrů.

I ocelové schodiště může být mobilní

Revoluční novinka - ocelové schodiště SAFESTEP

Společnost SCASERV vám nabízí revoluční novinku, co se týče pohodlnosti a dostupnosti (nejen) na stavbách. Unikátní řešení dostalo příznačný název SAFESTEP, tedy „bezpečný krok“. Jedná se o unikátní mobilní ocelové schodiště, které lze využít v každém prostoru. SAFESTEP je totiž skládacím schodištěm, které vám zpřístupní i jinak nedostupná místa. S pomocí mobilního ocelového schodiště překonáte i výškové rozdíly v terénu. Další obrovskou výhodou skládacího schodiště SAFESTEP je jeho snadná instalace v jakémkoliv prostředí. SAFESTEP představuje revoluční novinku na českém trhu, kterou získáte jedině u společnosti SCASERV.

Skládací schodiště je ideálním řešením pro zpřístupnění (nejen) lešení

SAFESTEP je výsledkem vyslyšení potřeb každého stavbyvedoucího, ale i dalších lidí, kteří potřebují překonávat výškové rozdíly. U společnosti SCASERV si můžete pronajmout rovnou dvě šířky tohoto unikátního mobilního ocelového schodiště - 0,7 metrů a 1 metr. A délka? Téměř neomezená. Jednotlivé komponenty skládacího schodiště totiž do sebe zapadají hladce a bezpečně jako dílky puzzle. Maximální výška, kterou můžete s naším unikátním systémem SAFESTEP překonat, je až 5 metrů! To však představuje jen jednu z mnoha výhod. Mezi dalšími jmenujme například:

  • součástí ocelového schodiště je i pevné zábradlí, které je vždy ve stejném sklonu se schodištěm
  • snadná a rychlá instalace - během několika málo minut s pomocí pouze dvou pracovníků
  • SAFESTEP nabízí hned několik možností uchycení - ke stropu či k lešení
  • skládací schodiště je vyrobeno z kvalitní pozinkované oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči poškození
  • každý schodišťový stupeň je ošetřen protiskluzovou vrstvou
  • zabudované háky pro jeřáb ještě více usnadňují manipulaci s ocelovým schodištěm

Dosáhněte dokonalosti díky mobilnímu ocelovému schodišti SAFESTEP

O výhodách schodišťového systému SAFESTEP by se dalo hovořit hodiny. Přesto nikdy nedokážeme popsat požitek ze zefektivnění a usnadnění práce, které přináší. To musíte zažít na vlastní kůži. Unikátní mobilní ocelové schodiště najdete v České republice jen u jedné společnosti - SCASERV. Abychom pokryli potřeby našich zákazníků, rozmístili jsme své pobočky rovnoměrně po celé České republice. Sídlo firmy najdete v Ostravě - Kunčičkách a další pobočky najdete v Praze 10 - Uhříněvsi a v Brně - Černovicích. Našim zahraničním klientům zase slouží pobočky v Bratislavě a pro polský trh fungujeme v Katowicích. Kromě revolučního schodišťového systému SAFESTEP dodáváme našim klientům také fasádní lešení, panelové bednění, stropní bednění, pojízdné hliníkové věže, závěsné lávky a mobilní oplocení.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.scaserv.cz

Další články z oboru

Lešení a montážní plošiny
Maloobchod, Montáž, Půjčovna, Služby, Velkoobchod
, Stavební mechanizace a stroje
Maloobchod, Montáž, Půjčovna, Služby, Velkoobchod
394 zhlédnutí
Další PR články firmy
Montáž, prodej a pronájem lešení, stěnového bednění či mobilního oplocení v Praze, Brně a Ostravě

Montáž, prodej a pronájem lešení, stěnového bednění či mobilního oplocení v Praze, Brně a Ostravě

Komplexní služby, odborný tým a vlastní bohatý sortiment produktů. Na kvalitní lešenářské systémy od společnosti SCASERV se mohou zákazníci spolehnout už od roku 2012. Provozovny v Praze, Brně a Ostravě zajišťují špičkové zboží z oblasti lešení, stropního a stěnového bednění či mobilního oplocení. Potřebujete zařídit montáž, prodej či pronájem lešení? Spolehněte se na profesionalitu a špičkovou kvalitu produktů firmy SCASERV.

Vydáno 02.02.2017

VÍCE
Hliníkové přechodové lávky pro přemostění výkopů až do šířky 6 metrů

Hliníkové přechodové lávky pro přemostění výkopů až do šířky 6 metrů

Na stavbě se pracovníci setkávají s celou řadou rizik, kvůli kterým je potřeba bezpodmínečně dodržovat zásady bezpečnosti práce. Není asi potřeba příliš vysvětlovat, proč je například takové přeskakování výkopů doslova nepřípustné. Z tohoto důvodu je velmi důležité u každé stavby zajistit stabilní přechodovou lávku přes výkop. Není ale lávka jako lávka - také v přechodových lávkách totiž mohou existovat rozdíly, a to nejen z hlediska materiálu. Pojďme si o této problematice říci pár slov.

Vydáno 16.06.2015

VÍCE