Nový Přím 28
Dolní Přím 503 15
tel.: +420 736 473 057
email: info@drevoploty.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 21.12.2015
Topováno 25.02.2017

Dřevěné ploty, terasy i pergoly na míru každé rodině

Dřevěné ploty, terasy i pergoly neodmyslitelně patří ke každému rodinnému domu. Dávají vám totiž nejen pocit bezpečí a soukromí, skvěle také vypadají a perfektně doladí celkový vzhled vašeho domu. Kde ale kvalitní ploty, terasy a pergoly sehnat? Obraťte se na společnost Jaroslav Nálevka. Se dřevem pracujeme dlouhá léta a dřevěné ploty, terasy i pergoly vám tak vyrobíme na míru a to do posledního detailu.

dřevěné pergoly

Dřevěné ploty se vším všudy

Plot, to je pomyslná koruna vašeho pozemku. Právě plot je totiž to první, co vaše návštěva uvidí. Měl by proto dobře vypadat, zároveň ale dodávat vám i vaší rodině potřebnou ochranu. Ve společnosti Jaroslav Nálevka myslíme na všechno - nabízíme plotovky, hranoly, plotová pole i kompletní sestavení dřevěných plotů na míru.

Návrh i realizace plotů

Postaráme se o vše od prvotního návrhu, přes výrobu plotu až po montáž zvonků, pohonů bran nebo ocelových sloupků. Nezapomínáme ani na kvalitní povrchovou úpravu a všechny dřevěné ploty ošetřujeme nátěrem DELTA Hydrostop 9.04/DELTA Active 5.11, který ploty ochrání před nepříznivými vlivy počasí po celý rok. Pokud i vy chcete nový plot, stačí, když si vyberete druh dřeva, barvu a styl, který se vám líbí, o vše ostatní se postaráme my.

Dřevěné ploty vám na klíč

Dřevěné terasy z různých dřevin

Uvažujete o stavbě terasy? Také v tomto případě jsme tu pro vás. Stavíme dřevěné terasy na míru a příjemné venkovní posezení zhotovíme u nových domů i starých stavení. Také v případě teras vám nabízíme širokou škálu možností. Dřevěné terasy vyrábíme z oblíbených a ekonomicky výhodných tuzemských dřevin, jako jsou borovice nebo modřín, nebojíme se ale ani exotických materiálů v podobě dřeva bangkirai či massaranduba.

Terasy ze dřeva využijete nejen v létě

Postavíme dřevěné pergoly i garážová stání

Zaměření, osazení kotvících patek, montáž a povrchová úprava – to vše je nutné k postavení kvalitní pergoly. A to vše také v naší firmě zajistíme. Dřevěné pergoly stavíme ze sušených hoblovaných KVH hranolů přesně dle vašich požadavků.

Ať chcete zastřešenou pergolu, malý altánek nebo bytelné garážové stání, pomůžeme vám!

873 zhlédnutí
Další PR články firmy
Dřevěné pergoly Hradec Králové

Dřevěné pergoly Hradec Králové

Firma Jaroslav Nálevka sídlí nedaleko Hradce Králové a specializuje se na výrobu různých produktů ze dřeva. Mezi hlavní náplň jejich činnosti patří také výstavba dřevěných pergol, včetně zajištění veškerého příslušenství.

Vydáno 23.11.2017

VÍCE
Dřevěné ploty ochrání váš objekt a dotvoří jeho celkový vzhled

Dřevěné ploty ochrání váš objekt a dotvoří jeho celkový vzhled

Dřevěné ploty patří i dnes mezi oblíbený a hojně rozšířený způsob ohraničení objektu. Ochrání jej před pohledy cizích osob a zamezí jejich neoprávněnému vniknutí. Firma Jaroslava Nálevky Dreveneploty.cz se zabývá právě výrobou dřevěných plotů, ale také pergol či dřevěných teras. Používá kvalitní dřevo i povrchové úpravy, díky čemuž se ploty pyšní nadstandardní životností.

Vydáno 03.03.2017

VÍCE