Modrá 81
Modrá 687 06
tel.: +420 739 293 022
email: info@zahradni-technika.biz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 03.12.2015
Topováno 11.04.2017

Zahradní technika – prodej i servis na jednom místě

Prodejců zahradní techniky je v České republice celá řada. Servis zahradní techniky ale nabízí málokdo. V případě, že se vám vaše zahradní technika rozbije, musíte hledat vhodného opraváře a přiděláváte si starosti. U společnosti Robert Bílka je to ale jinak. Naším oborem je zahradní technika, a to se vším všudy. U nás si vyberete vše od sekaček až po motorové pily, v případě potřeby ale můžete využít i náš odborný servis zahradní techniky.

zahradní technika včetně servisu

Zahradní technika všeho druhu

Zahradní technika z naší nabídky je kvalitní a osvědčená. Prodáváme výrobky ověřených značek, jako jsou například AL-KO, MTD, DOLMAR, Karsit či Seco. Díky bohatým skladovým zásobám vám navíc vždy dodáme přesně to, co právě potřebujete. U nás si přijdete na své, ať už sháníte:

- motorové travní sekačky
- motorové vyžínače a křovinořezy
- žací traktory
- motorové pily
- kultivátory a kypřiče půdy
- motorové postřikovače a rosiče

Zahradní technika pro každého

Pomůžeme vám vybrat to nejlepší od sekačky po motorové pily

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru vám rádi poradíme, jaká zahradní technika se pro vaše účely nejvíce hodí. Nebudeme vám stroje pouze vychvalovat. Zhodnotíme výhody i nevýhody výrobku i jeho cenu v poměru k vašim požadavkům. Zpracujeme nabídky pro jednotlivce, firmy i velká zahradnictví.

Servis zahradní techniky je u nás samozřejmostí

Nezapomínáme ale ani na tolik potřebný servis zahradní techniky. Postaráme se o záruční i pozáruční servis zahradní techniky různých značek, o drobné opravy i pravidelné revize. Pro firmy z okresu Uherské Hradiště pak naplánujeme servisní úkoly a vypočítáme náklady spojené s údržbou techniky. To vše za dodržení platných norem a moderních servisních postupů.

Servis zahradní techniky využijete v záruční době i po ní

160 zhlédnutí
Další PR články firmy
Zahradní technika – Robert Bílka Staré Město: Servis zahradní techniky

Zahradní technika – Robert Bílka Staré Město: Servis zahradní techniky

Ačkoli to za okny ještě tak nevypadá, je nejvyšší čas na servis zahradní techniky a její přípravu na jaro a novou sezónu. Postará se o to firma Zahradní technika – Robert Bílka, která poskytuje kompletní služby v oblasti zahradní techniky pro region Uherské Hradiště. Zajišťujeme jak prodej zahradní techniky, tak i její záruční a pozáruční servis či opravy.

Vydáno 02.01.2017

VÍCE
Dokonale upravený trávník bez námahy zajistí robotická sekačka

Dokonale upravený trávník bez námahy zajistí robotická sekačka

Je krásný den, vy si užíváte chvíle odpočinku s rodinou a vaše sekačka mezitím sama pracuje na zahradě. Zdá se vám to nemožné? Tak to ještě neznáte robotické sekačky na trávu Gardena, které vám nabízíme v prodejně zahradní techniky Robert Bílka. Díky této revoluční robotické sekačce si i vy můžete splnit sen o krásné zahradě a dokonalém trávníku. A nemusíte při tom hnout ani prstem, sekačka na trávu Gardena pracuje za vás.

Vydáno 07.02.2015

VÍCE