Generála Svobody 4104
Kroměříž 767 01
tel.: +420 573 335 153
email: info@autoconvert.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 05.01.2016
Topováno 14.07.2016

Nefunguje vám převodovka či hydrodynamický měnič? Pomůže vám Auto Convert

Zlobí vás manuální či automatická převodovka nebo potřebujete opravit hydrodynamický měnič? Pokud jste z okolí Kroměříže, tak neváhejte se svým autem zajet do našeho autoservisu Auto Convert, který se specializuje na opravy automatických převodek a repase hydrodynamických měničů pro osobní i užitková vozidla. O vaše auto se postarají zkušení pracovníci, kteří mají ve svém oboru dlouholetou praxi.

opravy automatických převodovek

Opravy automatických převodovek

Máte pocit, že převodovka u vašeho auta není úplně v pořádku? Obraťte se na náš autoservis Auto Convert. Náš tým profesionálních automechaniků zjistí díky moderním diagnostickým přístrojům příčinu problému a vaše auto zde dostane tu nejlepší péči. Zaměřuje především na opravy automatických převodek, ale provádíme také opravy manuálních a přídavných převodovek. Kromě toho vám naši pracovníci vymění olej v převodovce, což prodlouží její životnost.

Opravy automatických převodovek a další odborná péče

Repase hydrodynamických měničů

V autoservisu Auto Convert se také specializujeme na repase hydrodynamických měničů. Zaznamenali jste při jízdě kolísání otáček motoru, zmatečné řazení rychlostních stupňů či pomalý rozjezd při vysokých otáčkách motoru? Tak v tom případě potřebuje váš hydrodynamický měnič repasovat. Pokud tedy chcete jezdit bez potíží, svěřte své auto do rukou odborníků v autoservisu Auto Convert. Máme k dispozici špičkové a moderní vybavení, které vašemu autu vrátí život.

Repase hydrodynamických měničů zajistí bezproblémovou jízdu

163 zhlédnutí
Další PR články firmy