Rafael dentální klinika s.r.o. MUDr. Rafael Chajrušev

Vydáno 23.03.2016
2586 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2017

Rekonstrukce chrupu ani stomatochirurgie nemusí bolet

Zubní implantáty jsou účinným řešením nevzhledných či poškozených zubů. Rekonstrukce chrupu ale vyžaduje zásah zubaře, což je pro mnohé nepříjemné. Bojíte se, že vás návštěva stomatologa bude stát bolest, ale zároveň chcete krásný úsměv? U nás ho získáte i bez utrpení. Svěřte se do rukou špičkového odborníka MUDr. Rafaela Chajruševa a zbavte se obav ze zubařů.

zubní implantáty

Bezbolestná rekonstrukce chrupu

Nové a krásné zuby bez bolesti vám zajistí naše zubní implantáty značek Bredent Medical, AlfaBio či Ankylos. Mezi těmito implantáty si zvolí každý, ať už požaduje rychlé hojení bez omezení, naprosto věrohodný tvar zubu, výbornou mechanickou stabilitu či ideální podmínky pro okolní tkáně. Všechny tyto implantáty patří do současné top nabídky. Při implantaci zubů používáme nejmodernější technologie, které zajišťují bezbolestný zákrok a esteticky bezchybné trvalé výsledky.

Rekonstrukce chrupu bezbolestně


Zubní implantáty i stomatochirurgie snadno a rychle

Zubní implantáty jsou titanové pilíře, které se během krátkého chirurgického zákroku nasadí na místo kořene zubu. Jsou odolné, trvalé a dobře snášené. Ať už je pro vás rekonstrukce chrupu otázka zdravotní či estetická, u nás nemusíte čekat dlouho. Naše vybavení umožňuje zhotovení kvalitních zubních implantátů Bredent Medical, AlfaBio či Ankylos již během pár dní.


Implantace zubů a další služby i pro nejnáročnější klienty

Díky letitým zkušenostem a nejšpičkovějšímu vybavení poskytujeme svým zákazníkům péči nadstandardní úrovně v oblasti estetické stomatologie a rekonstrukce chrupu, ale také v oblastech stomatochirurgie, endodoncie, protetiky, záchovné stomatologie, parodontologie, dentální hygieny i prevence. Navštivte jedno z našich pracovišť a my vám zajistíme zdravý a krásný úsměv. Najdete nás v Happy smile dentálním centru nebo na dentální klinice Rafael.

Implantace zubů a stomatochirurgie