TRANS-REGION-STAV s.r.o.
stavební práce

Vydáno 11.01.2016
187 Zhlédnutí
Topováno 26.10.2016

Stavební činnost, prodej stavební chemie i nákladní doprava u jedné firmy

Kompletní stavební činnost v oblasti průmyslových a vodohospodářských staveb, zemní práce, nákladní doprava, ale i prodej stavební chemie a sanace betonových konstrukcí. To vše jsou obory společnosti TRANS-REGION-STAV. Ať už hledáte zkušeného dopravce, prodejce stavební chemie nebo vedoucího stavby, jsme tu pro vás.

stavební činnost a prodej stavební chemie

Stavební činnost od A do Z

Základním oborem naší firmy je stavební činnost. Zaměřujeme se na stavby průmyslové a vodní. Postaráme se o rekonstrukce vodních toků, průmyslových objektů, ale i o zcela nové výstavby. To vše v termínu a na základě platných norem a certifikací. Pro stavební činnost jsme vybaveni moderní technikou všeho druhu, zvládneme vše od zdění a rekonstrukcí vodních toků, přes zateplení budov až po kompletní stavbu průmyslové haly.

V oblasti stavby disponujeme řadu certifikátů


Prodej stavební chemie

Dalším naším oborem je prodej stavebnÍ chemie. Jsme certifikovaným prodejcem stavební chemie SIKA. Prodáváme materiály pro izolace spodních staveb, přísady do malt a betonu, sanační malty, tmely, těsnící hmot, hydroizolace i další výrobky této populární švýcarské firmy. Ať už vás tedy zajímá stavební chemie jakéhokoliv druhu, u nás si jistě vyberete.

Stavební chemie SIKA


Nákladní doprava i pronájem stavebních strojů

Cizí nám ale není ani nákladní doprava. Vlastníme bohatě vybavený vozový park s přepravní technikou všeho druhu. Zajistíme přepravu sypkých nákladů, zboží i stavebního materiálu. Pronajímáme ale i stavební stroje a kompresory, a to včetně jejich obsluhy. Potřebujete-li pomoci se stavbou v jakékoli fázi, obraťte se na nás. Dodáme vám stavební chemii i potřebné stroje, v případě potřeby se ale o stavební činnost kompletně postaráme za vás.