Vinohradská 1004
Moravská Nová Ves 691 55
tel.: +420 775 556 699
email: info@ddpneu.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 03.06.2014
Topováno 09.12.2014

DD PNEU, společnost nabízející kompletní vybavení pro pneuservisy, je letos plnoletá. Dárky ale dostáváte Vy!

Firma DD PNEU je velkoobchodní i maloobchodní partner, který má ve své nabídce široké portfolio produktů pro kompletní vybavení pneuservisů. Letos oslavuje své 18. narozeniny a jako poděkování všem bývalým i budoucím klientům poskytuje každou narozeninovou středu 18% slevu na vybrané produkty.

DD PNEU, společnost nabízející kompletní vybavení pro pneuservisy, je letos plnoletá. Dárky ale dostáváte Vy!

Komplexní nabídka produktů pro pneuservisy

DD PNEU s.r.o. je dodavatelem vybavení pneuservisů pro Českou a Slovenskou republiku již od roku 1996 a bezmála 13 let je výhradním zástupcem firmy SCHRADER, která je jedním z největších světových výrobců ventilů, disků, opravných materiálů pro duše a pneu, zařízení pro měření tlaku a spoustu dalších doplňků, které nesmí chybět v žádném kvalitním pneuservisu. Jako distributor mnoha renomovaných společností nabízejících prvotřídní výrobky a komponenty, a také zkušený profesionál v oblasti vybavení pro pneuservisy, je DD PNEU ideálním obchodním partnerem.

 

Kromě širokého spektra produktů nabízíme také školení přímo u zákazníka, poradenský servis po telefonu nebo osobně a pravidelné návštěvy našich prodejců, díky kterým bude pneuservis neustále plně vybaven. Kompletní sortiment je také dostupný prostřednictvím přívětivého e-shopu. Dnes objednáte – zítra dodáme. S námi se nemůže stát, že přijdete o klienty v důsledku chybějícího vybavení pneuservisu.

 

Svých pravidelných zákazníků si vážíme, proto jim nabízíme nejen narozeninovou slevu 18 % na vybrané zboží, ale také se mohou registrací zapojit do věrnostního programu, který jim zaručí úsporu nemalých částek při každém nákupu.

Vybavení pneuservisů od A do Z

A co najdete v naší nabídce vybavení pro pneuservisy? Jednoduše všechno, co je v pneuservisní praxi potřebné:

 

  • montážní stroje pro pneuservisy (zouvačky), vyvažovačky a myčky kol, rovnačky a leštičky disků, dvou-, čtyřsloupové, plošinové a mobilní zvedáky, geometrie kol,
  • kompletní elektrické a pneumatické nářadí, kompresory, pneuměřiče, pneuhustiče,  termopresy,
  • opravné sady pneumatik, prořezávačky pneu, záplaty duší, opravné hříbky, závaží samolepicí a vyvažovací, ventily Schrader, montážní pasty, OEM i univerzální elektronické ventily EZ-sensor TPMS (senzory tlaku v pneumatikách), vše pro diagnostiku a servis TPMS (Bartec TECH400 a TECH500),
  • prevence průpichu Slime,
  • textilní a ocelové sněhové řetězy (AutoSock, Pewag),
  • plničky klimatizací, desinfekce klimatizací ozónem Profiozon,
  • ochranné a čisticí prostředky pro pneuservisy, profesionální dermatologicky testované rukavice ATG,
  • palivový kondicionér PowerCarTab
  • …a mnoho dalších produktů špičkové kvality.

 

Chcete se dozvědět o nabídce společnosti DD PNEU více? Navštivte webové stránky www.ddpneu.cz nebo nás kontaktujte prostřednictvím emailu obchod@ddpneu.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.ddpneu.cz

242 zhlédnutí
Další PR články firmy