U Mlýna 238
Pouzdřany 691 26
tel.: +420 519 415 351
email: odbyt@mlynalfa.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 05.01.2016
Topováno 17.04.2017

Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Luštěniny, těstoviny, chlebová mouka, celozrnná mouka i různé směsi pro pečení chleba. To i mnohem více na vás čeká v nabídce společnosti ALFA mlýn a balírna. K dispozici je u nás mlýn, těstárna i linka na balení sypkých a zrnitých potravin. Mouky, těstoviny i další výrobky zdravé a racionální výživy u nás díky tomu vyrábíme od začátku až do konce.

těstoviny, luštěniny i mouky nejvyšší kvality

Chlebová mouka, celozrnná mouka i další výrobky přímo ze mlýna

Myslíte si, že mouka ze mlýna je už dávno minulostí? To jste na omylu. Náš mlýn totiž produkuje pšeničné, žitné i kukuřičné výrobky všeho druhu. V naší nabídce nechybí klasická chlebová mouka, zdravá celozrnná mouka ani nejrůznější směsi pro pečení chleba. Ve mlýně ale zpracováváme i ječmen na kroupy, loupeme hrách a další obiloviny. Mezi našimi produkty najdete také rozličné luštěniny i výrobky zdravé a racionální výživy.

U nás najdete luštěniny i produkty zdravé výživy

Těstárna nabízí domácí těstoviny

Ručně vyráběné a balené těstoviny vám pak přináší naše těstárna. Vaječné těstoviny u nás vyrábíme z vlastní mouky, a to hned na dvou těstárenských strojích. Nabízíme nejrůznější zavářky, přílohové těstoviny i nudle všech velikostí.

Těstoviny vyrábíme z vlastní mouky

Balení a doprava mouky, těstovin i luštěnin je pro nás samozřejmostí

Ve společnosti ALFA mlýn a balírna chceme nabízet klientům kompletní služby. Nezapomínáme proto ani na balení sypkých a zrnitých potravin. Mouka ze mlýna, těstoviny i luštěny jsou u nás baleny do malých balení i do velkých gastro balíků. Samozřejmostí je pak doprava zboží přímo k zákazníkovi. Ať už tedy chcete kvalitní suroviny pro domácí použití nebo pro svoji restauraci, jsme tu pro vás.

629 zhlédnutí
Další PR články firmy
Kvalitní české potraviny oceněné značkou KLASA

Kvalitní české potraviny oceněné značkou KLASA

V dnešní době, kdy je trh s potravinami přesycen dováženými produkty nevalné kvality, roste poptávka po zdravotně nezávadných výrobcích českého původu. Důvěřujte potravinám s prestižním oceněním značky KLASA, které je důkazem prvotřídní jakosti testované v akreditovaných laboratořích. Právě takové tuzemské potraviny seženete i u firmy Naděžda Feithová – ALFA mlýn a balírna.

Vydáno 07.03.2014

VÍCE