ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje
Teplovzdušná topidla a závěsné ventilátory

Teplovzdušná topidla a závěsné ventilátory

Teplovzdušná topidla, závěsné podávací ventilátory, doplňky a příslušenství

Čisticí a úklidová technika

Čisticí a úklidová technika

Úklidové stroje, průmyslové vysavače a vysokotlaké mycí stroje Arcomat

Jednokotoučové podlahové stroje

Jednokotoučové podlahové stroje

Multifunkční jednokotoučové podlahové stroje, složení a nabízené typyVydáno 06.01.2016
349 Zhlédnutí
Topováno 27.02.2017

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

Profesionální diamantové pily a ruční řezačky využívají ve své každodenní praxi obkladači, kameníci i stavební firmy. Aby byla jejich práce bezproblémová, musí toto profesionální nářadí splňovat celou řadu důležitých parametrů. Italská společnost Battipav jako největší a nejkvalitnější evropský výrobce diamantových pil, ručních řezaček a dalšího nářadí pro obkladače a kameníky, a proto je zárukou skutečné kvality. Výrobky od této firmy dováží do České republiky pražská společnost Zdeněk Vorlický, stavební stroje.

Profesionální ruční řezačky Battipav, Praha

Kvalita profesionálního nářadí pro obkladače

Každý nepřesný řez v obkladačské praxi může znamenat dodatečné náklady. Proto je potřeba mít k dispozici skutečně kvalitní nářadí! Roli zde hrají i zdánlivé detaily. Například kvalitní konstrukce diamantových pil, precizní ložiskové vedení hlavy s motorem, originální chlazení kotouče způsobem spray systém či správné umístění čerpadla. Přes vysokou kvalitu tohoto evropského nářadí se nemusíte obávat vysokých cen.

Profesionální nářadí Battipav


Profesionální diamantové pily Battipav

Nabídka diamantových pil od společnosti Battipav je skutečně široká. Se správným výběrem Vám rádi poradí ve společnosti Zdeněk Vorlický, stavební stroje, Praha 8. Záleží hlavně na tom, jaké materiály budete diamantovou pilou řezat. Obkladači a stavební firmy většinou potřebují přesně a čistě nařezat cihly, tvárnice, betonové bloky a v podstatě veškeré stavební materiály. Kameníci pak mají ještě přísnější požadavky na řezání přírodního kamene, žuly a mramorových desek. Záleží také na tom, zda bude pila staticky umístěna na jednom místě nebo zda bude potřeba její transport. Pro tento případ mohou být pily Battipav vybaveny koly pro jejich hladký a jednoduchý přesun. Battipav má zkrátka řešení pro všechny situace! V jejím portfoliu naleznete profesionální portálové blokové pily (Prime), profesionální diamantové pily (Expert, Elite), profesionální diamantové portálové pily (Supreme, Prime, Dynamic, Class, VIP, Prince) i klasické stavební diamantové pily.


Profesionální ruční řezačky Battipav

K obkladačské práci také neodmyslitelně patří profesionální ruční řezačky na obklady a dlažby. I zde má Battipav na výběr hned z několik nástrojů. Záleží zejména na síle řezu, kterou požadujete. Profesionální ruční řezačka Super Pro dokáže řezat obklady a dlažby až do síly 19 mm, modely X-Pro, Profi a Ultra 15 mm a pokud Vám postačí síla 12 mm, můžete zakoupit některou z cenově méně náročných klasických ručních řezaček Basic Plus nebo Basic.


Další nářadí a příslušenství Battipav

Diamantové pily a ruční řezačky jsou nosnými produkty společnosti Battipav. V její nabídce naleznete ale také například profesionální míchadla stavebních směsí Mixer a ruční míchadla Mini mix pro míchání lepících hmot, suchých a pryskyřičných směsí. Samozřejmostí je také příslušenství k dodávanému nářadí - metly do míchadel, vodní čerpadla do diamantových pil, přísavky na dlažbu, paličky a dokonce i nákoleníky. V nabídce Battipav zkrátka naleznete veškeré profesionální nářadí, které mohou obkladači a kameníci potřebovat. Kontaktujte společnost Zdeněk Vorlický, stavební stroje Praha a přesvědčte se sami!Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vorel-praha.cz