Českobrodská 32/70
Praha 9 190 00
tel.: +420 222 781 855
email: dousek@airtechnik.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 21.01.2016

Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Pracovní prostory v oblasti farmacie, zdravotnictví, biotechnologie, ale také třeba drobné mechaniky nebo elektrotechniky kladou přísné požadavky na čistotu. Dodávkou vzduchotechniky do tzv. čistých prostor, ale také kalibrací přístrojů a validací vzduchotechniky se zabývá pražská firma AIRTECHNIK.

validace vzduchotechniky, kalibrace přístrojů

Dodávky i opravy vzduchotechniky

Zmíněná firma se zabývá dodávkou vzduchotechniky a kompletních čistých prostorů. To zahrnuje mimo jiné dodávku monitorovacích systémů teploty i vlhkosti, také počtu částic v prostoru, přetlaků a dalších měřících přístrojů. Dodávka zahrnuje kompletní systém zařízení, který zajistí čistotu v požadovaném prostoru a možnost vykonávání i těch aplikací, nejnáročnějších na požadavek čistoty.

Kromě dodávky vzduchotechniky pro čisté prostory se firma stará také o opravy rekonstrukce dodávaných systémů. Nabízí také technickou pomoc při řešení všech problémů, provádí konzultace a vypracovává projekty vzduchotechniky a čistých prostorů.

Validace, kalibrace, měření a dodávky vzduchotechniky

Měření a validace vzduchotechniky

V požadovaných prostorách provádí firma komplexní měření, na základě kterého zjistí veškeré parametry prostředí, vzduchotechniky i technických systémů. Vyhledávanou službou je také validace všech čistých prostorů i dílčích částí podle norem ČSN, EN, ISO i dílčích předpisů. Systém validací zahrnuje např. zmíněné čisté prostory, ale také filtrační systémy, klimatizační komory, termostaty, chladnice či mikrobiologické bezpečnostní boxy.

Validace vzduchotechniky podle aktuálních norem

32 zhlédnutí
Další PR články firmy
Čisté prostory zajistí vzduchotechnika od společnosti Airtechnik

Čisté prostory zajistí vzduchotechnika od společnosti Airtechnik

Čistota prostředí je v dnešní době velmi důležitá, zvláště pak v některých zařízeních. Jedná se zejména o zdravotnická a farmaceutická centra, ale také o místa, kde se využívají biotechnologie a přesná elektronika. V takových budovách je obzvláště důležité udržovat pořádek, filtrovat vzduch a dbát zvýšené opatrnosti. S tím vám pomůže společnost Airtechnik. Zajistíme vám čisté prostory.

Vydáno 19.11.2015

VÍCE