AUTO ELSO s.r.o.
Autorizovaný servis Škoda a Volkswagen

Vydáno 11.01.2016
229 Zhlédnutí
Topováno 16.01.2018

Prodej a servis vozů Škoda a Volkswagen od autorizovaného prodejce AUTO ELSO

Hledáte kvalitní, dobře vybavený a cenově výhodný vůz, který vás bezpečně dopraví do cíle? Tento sen vám pomůže splnit pražská firma AUTO ELSO, která je autorizovaným prodejcem nových i ojetých vozů značky Škoda a Volkswagen. Kromě toho firma AUTO ELSO poskytuje také vysoce profesionální servis pro vozy Škoda a vozy Volkswagen. Objednejte si ještě dnes testovací jízdu u firmy AUTO ELSO a udělejte krok k tomu, abyste získali vůz vašich snů.

vozy Škoda - prodej, servis

Prodej nových i ojetých vozů Škoda a Volkswagen – Praha 9

Líbí se vám vozy Škoda či vozy Volskwagen? Tak není nic jednoduššího, než si je vyzkoušet v AUTO ELSO a na vlastní kůži poznat jejich kvalitu, výbavu a eleganci. A pokud vás vaše peněženka limituje v koupi nového vozu, tak si v AUTO ELSO můžete sjednat výhodné financování na míru, při kterém budete mít garantovanou výši splátek po celou dobu trvání smlouvy. AUTO ELSO nabízí kromě nových automobilů také prodej kvalitních ojetých vozů značek Škoda a Volkswagen.

Prodej vozů Škoda a Volkswagen


Profesionální servis pro vozy Škoda a vozy Volkswagen

Firma AUTO ELSO poskytuje také komplexní servis pro vozy Škoda a vozy Volkswagen. A jaké výhody má servis v AUTO ELSO? Máte zde na výběr široké spektrum služeb od pravidelné servisní prohlídky, přes měření emisí až po kompletní servis a opravy vašeho vozu po nehodě či havárii. O váš vůz se navíc postarají kvalifikovaní a zkušení mechanici, kteří mají k dispozici prvotřídní nástroje. V AUTO ELSO bude o váš vůz dokonale postaráno a vy se budete moci opět těšit z pohodlné a bezpečné jízdy.

Servis vozů Škoda a Volkswagen Praha 9