Slezská univerzita v Opavě

Vydáno 13.01.2016
162 Zhlédnutí
Topováno 22.03.2018

Zaostřete do Opavy a Karviné. Slezská univerzita se otvírá i Vám!

Je mladá, ale každým coulem dáma. Je otevřená lidem i nápadům. Je svá a jde si vlastní cestou. To je Slezská univerzita v Opavě. Šance studovat na jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících českých veřejných vysokých škol se otevírá právě teď i Vám.

Slezská univerzita v Opavě, magisterské a bakalářské studium

Studium na Slezské univerzitě v Opavě

Jednotlivé součásti (fakulty) v Opavě a v Karviné nabízí šest desítek studijních programů včetně těch v angličtině nebo v mezinárodním, tzv. joint degree provedení. Studium poskytuje na bakalářském, magisterském i doktorském stupni. Vybírat lze od aplikované matematiky přes cizí jazyky, humanitní studia a umělecké obory, až po ekonomiku a management nebo sociální politiku a sociální práci. Nebo budou více vyhovovat profesní obory v oblasti gastronomie, cestovním ruchu či zdravotnictví? Své si najde opravdu každý. Opomenout nelze také možnosti absolvování části studia na zahraničních partnerských univerzitách, především v programu Erasmus+ (na 40 partnerských institucí v Evropě i mimo ni), ale také další možnosti, jak vycestovat do ciziny v rámci různých programů a stipendií.

Kompletní katalog studijních programů a oborů


Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě

Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě se prezentuje pestrou nabídkou oborů, a to z oblasti přírodních věd a jejich aplikací, humanitních oborů nebo cestovního ruchu. Fyzika, historie, archeologie, jazyky, informatika, literatura, učitelství, muzejnictví, knihovnictví, cestovní ruch, gastronomie… Specifické postavení v nabídce studijních oborů mají umělecké obory v oblasti fotografie, filmu a divadla. Samozřejmostí je zapojení posluchačů do projektů vědy a výzkumu, možnost studia v zahraničí a podpora osobního růstu každého, kdo chce na sobě pracovat.

Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě


Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Obchodně podnikatelská fakulta se sídlem v Karviné to je propojení teorie marketingu a financí s praktickým využitím v podnikání. Chcete jednou řídit podnik, podnikat, věnovat se daním nebo být dobrým manažerem? Ovládat svůj podnik IT technikou? Pak není nic jednoduššího - Studujte v Karviné!

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné


Matematický ústav v Opavě

Matematický ústav v Opavě, trojnásobný nositel titulu Fakulta roku. Co dodat víc. Snad jen mimořádné postavení v české i světové matematice, úspěchy v oblasti vědy a výzkumu i praktickém pracovním životě. Diskrétní dynamické systémy, matematická fyzika, variační analýzy, přirozené fibrované prostory, krizová matematika nebo geometrie? Tak to jste tu správně!

Matematický ústav v Opavě


Fakulta veřejných politik v Opavě

Fakulta veřejných politik v Opavě, to jsou nejen sociální a společenské vědy na vysoké úrovni. To je také státní správa odpovídající evropským standardům. Nebo politologie a historie středoevropského rozměru. To je také ošetřovatelství. Stačí si vybrat a klidně se hned zapojit do některého výzkumu.

Fakulta veřejných politik v OpavěVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.slu.cz