Masarykovo náměstí 1544
Pardubice - Zelené Předměstí 530 02
tel.: +420 464 601 820
email: info@experia.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 14.01.2016
Topováno 25.03.2017

Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě

Malý, střední nebo velký podnik, všichni potřebují kvalitní servis spojený s IT službami. Profesionální služby v oblasti komunikačních a informačních technologií nabízí i společnost Experia Group, která dokáže maximalizovat využívání IT i ve vaší firmě. Nebojte se a svěřte se do rukou odborníků na outsourcing IT!

outsourcing IT a další IT služby

Starosti v oblasti IT přenechte nám

Všechny IT služby budete mít pod kontrolou, pokud za sebe necháte v této oblasti pracovat odborníky na slovo vzaté. A právě takové najdete ve společnosti Experia Group, která je specialistou na outsourcing IT, přebere za vás tedy veškeré starosti v této oblasti. Široké portfolio služeb dokáže pokrýt mnoho důležitých okruhů, které vám mohly do této doby dělat starosti.

IT služby pro všechny

IT je naší doménou, vy rozvíjejte svůj byznys

Nejenom outsourcing IT je oblastí, ve které Experia Group působí. Zákazníkům nabízíme velké množství zásadních služeb. Věnovat se naplno rozvoji podnikání můžete v případě, že na nás necháte správu vaší výpočetní techniky. Zajímavá pro klienty může být i optimalizace TCO, kdy dokážeme upravit výkon, ale také vám pomůžeme předejít zbytečným výdajům. Dále i systémová podpora IT nebo dohledové centrum, které s vámi bude 24 hodin denně. To vše s našimi službami rychle a jednoduše.

Outsourcing i systémová podpora IT

65 zhlédnutí
Další PR články firmy
Outsourcing ICT – IT bez starostí

Outsourcing ICT – IT bez starostí

V posledních letech je zajišťování služeb pomocí outsoucingu, neboli externí firmou, celosvětově zvyšujícím se trendem. Typickým outsourcingem je správa informačních technologií. EXPERIA GROUP s.r.o. je českou soukromou společností, která poskytuje expertní služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií (ICT). Zakládáme si na kvalitě naší práce, a tím získáváme důvěru našich zákazníků. Budujeme dlouhodobé vztahy a námi dodaná řešení podporujeme a rozvíjíme.

Vydáno 20.07.2015

VÍCE