Bajkalská 51/4u
Liberec 7 460 07
tel.: +420 603 570 424
email: info@podlahove-systemy.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 14.01.2016
Topováno 19.03.2017

Ražená betonová dlažba – imitace kamene nebo dřeva, vhodná do interiéru i exteriéru

Podlahy ze dřeva jsou sice na pohled velmi efektivní, avšak ne příliš odolné vůči poškození.
A vjezdy, chodníky či podlahy z přírodních materiálů, jako je čedič, pískovec nebo ušlapaný jíl? To jsou materiály, které vypadají v interiéru i exteriéru dobře, avšak jsou buď nákladné nebo hůře dostupné či nepraktické. Neznamená to však, že byste se museli požadovaného vzhledu podlahy či dlažby vzdát - ideálním řešením je ražená betonová dlažba a její povrchová úprava v podobě imitace kamene či jiného materiálu.

betonová dlažba, imitace kamene

Ražená dlažba věrně imitující přírodní materiály

Artbeton neboli ražená dlažba a imitace kamene nebo jiného přírodního materiálu má široké možnosti využití - od exteriérů a interiérů výběhů v zoologických zahradách přes garážové vjezdy a parkovací plochy či příjezdové cesty až po chodníky nebo interiéry.

Odolný povrch ražené dlažby

Imitace kamene nebo dřeva je velmi věrná a působí přirozeně. K realizaci Art betonu se používá betonová směs C30/37 s chemickými přísadami a polypropylenovými mikrovlákny a minimální síla betonové desky je 60mm. Výsledkem je maximálně odolný, funkční a v neposlední řadě dobře vypadající povrch.

Ražená dlažba

Parkování, interiéry i zoologické zahrady- tam všude se ražená dlažba hodí

Využití má ražená dlažba nejen jako povrch vjezdů, parkovacích ploch, zahradních teras nebo v podobě podlah v interiérech – ražená dlažba v podobě imitace kamene je velmi žádaná mezi Zoologickými zahradami, kde se osvědčila do zvířecích výběhů.

292 zhlédnutí
Další PR články firmy
Široká nabídka všech typů podlah, samonivelační anhydritové a cementové, epoxidové a polyuretanové i betonové

Široká nabídka všech typů podlah, samonivelační anhydritové a cementové, epoxidové a polyuretanové i betonové

Podlahové systémy – Červinka a Syrový, je speciální firma, která se tímto tématem zabývá. Zajistí vždy dokonalý, kvalitní a naprosto špičkový základ, na který následně snadno a lehce budete moci použít jakýkoliv další materiál.

Vydáno 07.11.2017

VÍCE