U Hřiště 1530/18
Havířov-Prostřední Suchá 735 64
tel.: +420 774 452 682
email: kdumas@razdva.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 14.01.2016
Topováno 10.05.2016

Vedení účetnictví, správa mezd i daní pro podnikatele z Ostravy a okolí

Vedení účetnictví a daňové evidence je povinné pro soukromé podnikatele, neziskové organizace i firmy. Ne každý podnikatel se ale v účetnictví vyzná. Nechcete už ztrácet čas papírováním a běháním po úřadech? Nebo si nejste jistí dosavadním vedením účetnictví a potřebujete udělat pořádek? Ing. Kateřina Mlýnská z Ostravy se o vaše účetnictví kompletně postará.

daňové účetnictví Ing. Kateřina Mlýnská

Daňové účetnictví se vším všudy

Vedení účetnictví patří k hlavním činnostem naší společnosti. Postaráme se o dlouhodobou správu účetnictví, o revizi veškerých účtů, ale i o jednorázové poradenství v oboru. Soustředíme se také na daňové účetnictví. Pro klienty z různých oborů zpracujeme všechny druhy daňových přiznání, i přehledy o dosavadním vývoji účetnictví.

Daňová přiznání vyřídíme za vás

Vedení účetnictví i správa mezd

Daňové účetnictví ale není naším jediným oborem. Zařídíme také zpracování mzdové a personální agendy, a to včetně komunikace s pojišťovnami a úřady.

Pokud i vy chcete mít dokonalý přehled o ziscích a výdajích vaší firmy a chcete, aby vás nesrovnalosti v účetnictví nezdržovaly od práce, obraťte se na nás. Postaráme se o profesionální, odborné a diskrétní vedení účetnictví pro firmy všech velikostí. Sídlíme v Ostravě, rádi tak pomůžeme firmám z města i širokého okolí Moravskoslezského kraje.

54 zhlédnutí
Další PR články firmy
Ing. Kateřina Mlýnská – Vedení účetnictví Ostrava

Ing. Kateřina Mlýnská – Vedení účetnictví Ostrava

Daně, daňové přiznání, účetnictví. Děsíte se, jen co čtete tato slova? Účetnictví se nevyhne žádný podnikatel, firma ani společnost. Nikde ale není psáno, že se o něj musíte starat sami. Pomůže vám Ing. Kateřina Mlýnská, která se postará o spolehlivé vedení a zpracování účetnictví v Ostravě a Havířově.

Vydáno 05.01.2017

VÍCE
Svěřte své účetnictví odborníkům, ušetříte čas i nervy

Svěřte své účetnictví odborníkům, ušetříte čas i nervy

Vstávají vám pokaždé při pomyšlení na účetnictví vlasy hrůzou? Jste zavaleni papíry, kterým nerozumíte a vše děláte ve stresu na poslední chvíli? Neztrácejte svůj čas, ve společnosti Kateřiny Mlýnské se o vaše finance kompletně postaráme. V Ostravě- Porubě nabízíme kompletní vedení účetnictví, daňové poradenství i zpracování mezd a to jak pro soukromníky, tak pro malé a střední firmy. S námi můžete papírování jednou pro vždy hodit za hlavu.

Vydáno 14.01.2015

VÍCE