čp. 219
Česká Třebová - Lhotka 560 02
tel.: +420 465 530 465
email: podatelna@orlab.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 15.01.2016
Topováno 25.03.2017

Rozbor vody pitné, podzemní i odpadní zajistí Orlická laboratoř

S vodou se setkáváme každý den. Používáme ji k vaření, pití, koupání i pro stavební účely. Je proto potřeba mít jistotu, že voda, kterou využíváme, je v pořádku a bez škodlivých látek. Máte pochybnosti o kvalitě vody nebo potřebujete udělat preventivní rozbor vody? V okrese Ústí nad Orlicí je tu pro vás Orlická laboratoř. Provádíme rozbory všech typů vod, a to rychle a dle předepsaných norem.

rozbor vody

Rozbor pitné vody i vody ke koupání

Mezi nejžádanější služby patří rozbor vody pitné. Právě kvalitu pitné vody je totiž třeba mít neustále pod kontrolou. Pro jednotlivce, firmy i města proto nabízíme rozbor vody z vrtů, ze studní, veřejných vodovodů, vodojemů i rozbor balené vody. Soustředíme se ale i na rozbor vody určené ke koupání. V případě potřeby sledujeme jakost vody v plaveckých bazénech, venkovních koupalištích i přírodních nádržích a vyhodnotíme její kvalitu a vhodnost.

Další služby

V rámci naší činnosti vám ale nabízíme i další služby. Postaráme se o rozbor vody:

- Odpadní – rozbor vod z čistíren, kanalizací apod.
- Podzemní
- Povrchové
- Technologické – rozbory vody určené ke stavebním účelům

Ať už je váš problém s vodou jakékoli povahy, nebojte se na nás obrátit. Důkladně prověříme složení vody a v případě potřeby vám doporučíme další postup. Sídlíme ve městě Česká Třebová, k dispozici jsme ale zákazníkům z celého okresu Ústí nad Orlicí.

Rozbor zajistíme u všech typů vod

107 zhlédnutí
Další PR články firmy