č.162
Nový Šaldorf - Sedlešovice 671 81
tel.: +420 515 200 611
email: info@atlanta-as.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 03.02.2016
Topováno 08.11.2016

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Stabilní postavení na trhu, garance profesionální úrovně a nejvyšší kvalita odvedené práce. To jsou hlavní charakteristické rysy, kterými se pyšní stavební společnost Atlanta a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu, jejíž historie sahá až k roku 1991. Zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti stavebnictví a stavitelství, svým klientům nabízí výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, betonářství, prodej a řadu dalších služeb, spadajících pod zmíněné oblasti.

Stavby pro výrobu a služby, ATLANTA, a.s.

25 let na českém trhu

Stavební společnost Atlanta a.s. působí na českém trhu již 25 let. Založena byla v roce 1991 zápisem do obchodního rejstříku jako společnost s ručením omezeným, v roce 1998 došlo k transformaci na akciovou společnost, v této formě pak působí dodnes.

Sídlo firmy se nachází v Novém Šaldorfu, kde je umístěna také prodejna stavebnin. Své služby poskytuje především na území Znojma, Třebíče, Mikulova, Jihlavy, Moravského Krumlova i na vzdálenějších místech.

Kompletní nabídka stavebních prací ve Znojmě, Třebíči i dalších místech po celé republice

Široké zaměření poskytovaných služeb

Stavební společnost pracuje s týmem zkušených pracovníků z nejrůznějších oblastí, navíc disponuje kompletními prostředky těžké, střední i malé mechanizace, díky kterým je schopna provést nejrůznější bourací, stavební i zemní práce. Disponuje také vlastními dopravními a těžebními stroji včetně kontejnerové dopravy.

Firma zajišťuje stavby rodinných domů na klíč, kompletní bytové, průmyslové i občanské výstavby, stavby obchodních center, dále inženýrských a pozemních staveb či dílčí jednotlivé služby od demolice přes betonářské, pokrývačské, klempířské či tesařské práce ad. Kompletní přehled služeb hledejte na internetových stránkách společnosti.

Stavební bytové družstvo Atlanta

Nedílnou součástí zmiňované stavební společnosti je stavební bytové družstvo Atlanta, které vzniklo v roce 2001. Hlavní činností bytového družstva je správa budov a výstavba bytových a nebytových prostor a developerské projekty.

Jeden z významných realizovaných projektů stavebního bytového družstva se nachází v lokalitě Žižkovy kasárna. Zde proběhl nákup pozemků, následovala demolice a následná příprava území pro výstavbu domů, bytů, garáží a dalších bytových a nebytových staveb včetně komerčních prostor i obchodního centra.

Stavební společnost Atlanta a.s. tak využívá všech svých znalostí a zkušeností v oblasti stavebnictví a prodeje. Realizuje tak řadu projektů v rámci vlastního stavebního bytového družstva i v rámci poptávky od soukromých i veřejných subjektů.

Stavební bytové družstvo Atlanta

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.atlanta-as.cz

109 zhlédnutí
Další PR články firmy
Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.

Vydáno 08.12.2017

VÍCE