STK-stanice technické kontroly
ESTÉKÁ, s.r.o.

Vydáno 21.01.2016
933 Zhlédnutí
Topováno 17.11.2017

Měření emisí ani technická kontrola vás jednou za dva roky neminou

Technická kontrola všech dopravních prostředků na STK je důležitá nejen pro jejich samotného majitele, ale také pro ostatní účastníky silničního provozu. Díky STK budete vědět, zda neohrožujete nikoho na vašich cestách a budete moci bezpečně jezdit. Na STK či měření emisí pro vás zajistíme i ve městě Jablonec nad Nisou, tak přijeďte co nejdříve!

technická kontrola i měření emisí

Technická kontrola všech dopravních prostředků v Jablonci nad Nisou

Technická kontrola i měření emisí je prováděno na různých místech po celé České republice. Pokud pocházíte z města Liberec nebo Jablonec nad Nisou, jistě rádi využijete služeb naší stanice. Provádíme STK u všech všech typů osobních vozidel, ale také u motocyklů, přípojných vozidel a nákladních automobilů do 3,5 tuny. Meření emisí zvládáme u nás v areálu, takže se na nás rozhodně neváhejte obrátit!

Na STK jedině do Jablonce!


STK vám ohledně kontroly nezavolá, vše si hlídejte sami

Měření emisí a technické kontroly si raději sami hlídejte, jinak budete porušovat zákon a pokuta vás nemine. U nového vozu je první měření sice až po čtyřech letech, následně se ale zkracuje na dva. Návštěvu STK proto nepodceňujte a přijeďte na kontrolu vozidla co nejdříve. Naše stanice je vám plně k dispozici v Jablonci nad Nisou pět dní v týdnu.

Stanice technické kontroly – po - pá