CN SERVIS, spol. s r.o.

Vydáno 21.01.2016
161 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2017

Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

Diagnostika vozů je služba, bez které se majitelé aut v dnešní době již těžko obejdou. O to více je potřeba servis nákladních automobilů, které potřebují lidé k výkonu svého povolání. Servis nákladních automobilů Schmitz, ale i servis Panav pro vás zajistí společnost CN Servis, která se tímto oborem zabývá již téměř dvacet let.

CN SERVIS - diagnostika vozů, ABS, EBS, servis nákladních automobilů

Diagnostika vozů i opravy snadno a rychle

Pokud chcete, aby vaše ABS i EBS šlapalo jako hodinky, rozhodně servis nákladních automobilů nepodceňujte. Zkontrolujeme vám mimo jiné i vaše návěsy nebo přívěsy a v případě havárie jsme schopní i vše opravit. Postavit nový diagnostický kanál včetně brzdových válců i detektoru přední nápravy? To u nás není nereálně, ale skutečné! Servis Schmitz i servis Panav přenechte společnosti CN Servis.

Nechte si zkontrolovat ABS i EBS


Servis Schmitz i Panav na jednom místě

Servis nákladních automobilů je pro nás hračkou i díky tomu, že máme k dispozici nově vybudované prostory. Ty jsou opatřeny potřebnou diagnostikou, servisní i garážovou technikou. Pět samostatných stání je určeno pouze pro opravy nákladních automobilů, v současnosti ale stavíme již šesté! V CN Servis je samozřejmě k dispozici i zámečnická dílna a pneuservis. Diagnostika vozů ABS i EBS pak probíhá zcela plynule, výhodou je i naše dobrá dostupnost pro nákladní automobily na kraji Ostravy.

Diagnostika i servis jedině u zavedené firmy!