Rohovládova Bělá 143
Rohovládova Bělá 533 43
tel.: +420 466 942 142
email: podlahy@strnad-koberce.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 21.01.2016
Topováno 18.03.2017

Podlahy jako PVC, vinyl, dřevo i koberce najdete u firmy Strnad

Nové podlahy i koberce mohou výrazně změnit a vylepšit každý prostor. Pokud se i vy pouštíte do renovací a zatím nevíte, kde si krásné podlahy vybrat, rozhodně vyzkoušejte specializovanou prodejnu Strnad s rozlohou 1000 m2. Skladem mají velké množství zboží, takže nemusíte čekat dlouhé dny na jeho dodání.

pokládka podlah

Pokládka podlah ani koberců pro nás není problémem

Podlahy, ale i koberce musíte pečlivě vybírat. Budou totiž důležitou součástí vzniklého interiéru. Bude to PVC, laminátová podlaha nebo klasické a stále oblíbené dřevo? Nejprve si jasně musíte určit, k čemu bude daný prostor využíván a jak bude zatěžován. Následně si vyberete dekor a můžete instalovat. Samozřejmě pokud si ani s jedním z těchto kroků nebudete vědět rady, rádi vám se vším pomůžeme. Pokládka podlah je jednou z našich specializací!

Odborného poradenství i pokládka podlah

I koberce mohou vytvořit atraktivní prostor

Koberce rozhodně nemusí být špatnou volbou, jestliže nechcete pokládat PVC, vinyl nebo dřevo. Široký sortiment v této kategorii uspokojí jistě všechny, nejen majitele bytů či domů, ale také velkých průmyslových objektů. U nás najdete i koberce dostatečně odolné vůči vysokým nárokům. Kromě podlah a pokládky podlah u nás pořídíte i další doplňkový sortiment. Garnýže, schodové nášlapy, obvodové lišty nebo zábradlí – jednoduše vše, co každý prostor potřebuje.

Koberce, podlahy i lišty či nášlapy

Další články z oboru

Dřevěné podlahy
Maloobchod, Velkoobchod
, Koberce
Maloobchod, Velkoobchod
, PVC podlahy
Maloobchod, Velkoobchod
478 zhlédnutí
Další PR články firmy
Podlahy - koberce, PVC a vinyl, laminátové, dřevěné i další druhy

Podlahy - koberce, PVC a vinyl, laminátové, dřevěné i další druhy

Firma STRNAD podlahy, dveře s.r.o. prodává nejrůznější typy podlahových krytin. Soustřeďují se také na dveře a zárubně. Najdete zde krásně barevné koberce, dětské, veselé, ale i elegantní a důstojné. Mezi další se řadí praktické PVC a vinyl. Samozřejmostí jsou i dřevěné podlahy, ale máme také podlahy na terasy.

Vydáno 12.11.2017

VÍCE