Krupská 7
Praha 10 100 00
tel.: +420 603 415 447
email: bh-sluzby@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 24.01.2016
Topováno 15.09.2016

Měření radonu za skvělou cenu na moderních přístrojích, Praha, západní a střední Čechy

Pro správné výsledky měření radonu je potřeba, aby realizační firma měla k dispozici nové, moderní a řádně zkalibrované přístroje. Zároveň ale jistě nechcete, aby cena měření byla vysoká. Pokud s těmito řádky souhlasíte, doporučujeme Vám obrátit se na Ing. Karla Bozděcha, který měří radon za nízké ceny! Působí zejména v Praze a západních a středních Čechách.

Testování přítomnosti radonu, Měření radonu Praha, Klatovy, Domažlice

Proč měřit radon?

Měření radonu je vyžadováno pro vydání stavebního povolení, kolaudaci stavby, ale často také z důvodu prostého zjištění, v jakém prostředí žijeme a pracujeme. Vždyť dlouhodobý pobyt v závadném prostředí může znamenat vážné zdravotní riziko! Ať už chcete změřit radon na pozemku nebo v objektech, Ing. Karel Bozděch má k dispozici odpovídací přístroje.

Bližší informace o postupu měření radonu

Přístrojové vybavení

V prvé řadě se využívají přístroje na měření plynopropustnosti hornin, přenosné polní zařízení RADON JOK a na měření objemové aktivity radonu a produktů přeměny radonu ve stavbách přístroj RM 1, na němž se provádí týdenní měření. Dále je k dispozici vyhodnocovací zařízení EVR–5 a přístroje ERM-3 na měření vzorků z půdy na pozemcích. Pro měření uvnitř budov slouží měřící přístroj RM-1, který se skládá z readeru EVR-5 a dvojice expozičních komor RM-200.
A co je důležité - veškeré přístroje jsou nové a ověřené autorizovaným metrologickým střediskem v Příbrami.

Oblast působnosti

Firma Ing. Karla Bozděcha sídlí v Praze a pobočku má ve Staňkově u Domažlic. Řadu zakázek ale realizuje také v oblasti západních Čech - Domažlice, Tachov, Klatovy, Karlovy Vary či Cheb. Velkou výhodou je, že v těchto místech není účtován poplatek za dopravu, který může měření často významně prodražovat. Po dohodě jsou samozřejmě možná měření i v jiných regionech.

Pokud tedy chcete poctivou práci za skvělou cenu, kontaktujte Ing. Karla Bozděcha!

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.radon-test.cz

117 zhlédnutí
Další PR články firmy