Nádražní 409
Židlochovice 667 01
tel.: +420 777 856 027
email: necas@vn-stroje.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 24.01.2016

Nabízíme přesné a kvalitní CNC obrábění

Společnost VN machinery je odborníkem na soustružení i obrábění. Této činnosti se věnujeme už 10 let. Kromě toho nabízíme i strojní zámečnictví. Při výrobě sázíme na preciznost a kvalitu zpracování.

CNC ohraňovací lis Trumpf Trubend 5170

Za deset let jsme nasbírali mnoho zkušeností

Sháníte odborníka na svařování a obrábění? Pak už nemusíte dlouze hledat, od toho je tu společnost VN machinery. CNC obrábění se věnujeme už 10 let, k dnešnímu dni naše firma čítá celkem 32 zaměstnanců. K takovému číslu jsme se ale museli složitě propracovat. Začínali jsme v malém provozu v garáži. I na nenápadném místě si nás ale klienti našli a velká část z nich nám od té doby drží svou přízeň a stále se k nám vrací.

Společnost VN machinery: 10 let na trhu

CNC frézování až do 1350 mm

V našem výrobním programu se zaměřujeme na soustružení do průměru 900 mm a délky až 3000 mm. Také frézujeme, řežeme vodním paprskem až do tloušťky 400mm, brousíme na kulato i na plocho a svařujeme. Pracujeme s ocelí, nerezem i hliníkem metodami TIG, MIG, MAG i MM. Další z našich hlavních činností je CNC ohýbání a zakružování, a to až do délky 3230 mm s lisovací silou 170 tun. Kromě toho zvládáme provést i následující činnosti – tvrdé chromování, zinkování, chemické niklování, kalení, práškové lakování a pasivaci mořením. Pro kompletní přehled našich služeb se podívejte na web VN machinery.

Kvalitní výroba díky prvotřídním strojům

Aby byly výsledky CNC soustružení vždy kvalitní, musíme mít dobré zázemí. K tomu nám pomáhá prvotřídní strojní vybavení. Máme k dispozici CNC obráběcí centrum Pinnacle, Akira Seiki, WH 10 CNC, ohraňovací lis Trumpf Trubend nebo vysokotlaký řezací stůl PTV 4000 x 2000. Dále pracujeme s CNC soustruhy Leadwell a Danobat a s konvenčními frézami FA3 a FGS. Do našeho vybavení samozřejmě patří i sloupová vrtačka, pásová pilka, zakružovačka nebo ohýbačka. Díky tomu vám můžeme zaručit, že výsledek bude vždy stoprocentní!

Společnost VN machinery: výrobní program

Nabízíme CNC ohýbání i zakružování

CNC obrábění není jedinou službou, kterou naše společnost nabízí. Vyrobíme vám například atypické jednoúčelové stroje, střižné nástroje nebo zhotovíme ocelové konstrukce. Podívejte se na naši nabídku doplňkových služeb:
• výroba motocyklů a jejich součástí (výroba nejrůznějších komponentů)
• strojní a stavební zámečnictví (dveře, vrata, brány, ploty, ocelové schody a další)
• zakázková výroba atypických výrobků (vačky, svinovací nástroje a další)

Naše firemní politika se skládá ze dvou pilířů. Ve VN machinery klademe důraz na seriózní přístup a solidní práci. I to je důvod, proč se k nám klienti tak rádi vracejí. Neváhejte se na nás obrátit i vy, těšíme se na naši spolupráci!

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.vn-stroje.cz

77 zhlédnutí
Další PR články firmy
Strojní zámečník zvýší životnost strojů

Strojní zámečník zvýší životnost strojů

Plně funkční stroj je základem každé průmyslové výroby. Je tedy potřeba dbát na jeho bezproblémový provoz a udržovat ho v perfektním stavu. Pokud stroj vyrobil nebo opravil kvalifikovaný strojní zámečník, máte o kvalitu stroje a jeho dlouhou budoucnost postaráno. Kvalifikované strojní zámečníky najdete ve společnosti VN machinery.

Vydáno 15.12.2014

VÍCE