Lucemburská 1021/1
Praha 3 - Vinohrady 130 00
tel.: +420 224 220 433
email: lucemburska@copycanshop.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 25.01.2016

Reprografické služby včetně velkoplošného digitálního tisku v Praze a Plzni

Možnosti digitálního tisku jsou v současnosti takřka neomezené, čemuž odpovídá i rozsáhlá nabídka reprografických a kopírovacích služeb mnoha firem. Mezi ty, které se pyšní kvalitním technologickým vybavení, rozsáhlou nabídkou služeb vysoké kvality i profesionálním personálem patří firma CopyCanShop. Na trhu působí již od roku 1995 a v současnosti disponuje pobočkami v Praze a Plzni. Poskytuje běžné, ale také pokročilé služby v oblasti digitálního tisku a kopírování, včetně velkoplošného digitálního tisku vysoké kvality.

Velkoplošný digitální tisk Praha Plzeň

http://www.copycanshop.cz/

Zaměstnanci firmy CopyCanShop patří mezi profesionály s odborným proškolením a mnohaletou praxí. Obstarávají moderní multifunkční zařízení Canon, RankXerox a Rex Rotary. Díky kombinaci špičkové technologie a odborného personálu jsou nabízené služby v oblasti digitálního tisku na velmi vysoké úrovni.

Firma poskytuje černobílý i barevný tisk na formáty A3 a A4, standardně na bílý i barevný papír 80g, 160g/m2. Ať už patříte mezi studenty, zaměstnance společností či individuální podnikatele a řešíte ideální řešení kvalitního tisku za adekvátní cenu, volba zmíněné firmy je na místě. Kromě digitálního tisku na obyčejný papír zajišťuje také tisky na pololesklé papíry různých tříd, na transparentní folie, papírové samolepicí štítky, samolepicí folie, tónované a duhové papíry, strukturované papíry či papíry speciálního typu.

Digitální tisk dokumentů, fotografií a dalších materiálů v Praze a Plzni

Digitální tisk – od dokumentů přes plakáty či katalogy

Navštívíte-li pobočku v Praze či Plzni, sjednat si můžete kvalitní tisk běžných dokumentů, ale také letáků, katalogů, novin, prospektů, obrázků, časopisů ad. Výsledek digitálního tisku je určený jak pro soukromé, tak firemní či jiné účely. Tisk je prováděn na kvalitních, pravidelně kalibrovaných strojích nejvyšší kvality, které zajišťují perfektní výsledek.

Firma provádí tisk z různých souborů – PDF, Illustrator CS, Photoshop InDesign Cs, Autocad 2002, jpeg, tif, bmp, gif a řadu dalších. Navíc disponuje řadou moderních běžně používaných grafických i textových programů a editorů, je tak umožněn i přímý tisk přímo z nich, ať už jde o sadu Microsoft Office, Autocad či Photoshop a další.

Velkoplošný digitální tisk plakátů, fotografií, map i reklam pomocí nejmodernější technologie

Velkoplošný digitální tisk

Kromě tisku na papíry běžných formátů A4 a A3 poskytuje firma také vysoce kvalitní velkoplošný digitální tisk až do šíře papíru 914 mm, což odpovídá formátu A0. Ať už si přejte vytisknout ve velkém formátu fotografii, reklamu či mapu a očekáváte prvotřídní reprezentativní výsledek, s prací firmy CopyCanShop budete spokojeni.

Firma si zakládá především na vysoké kvalitě tisku, proto pro velkoplošný digitální tisk využívá moderní stroj RankXerox 8850 i inkoustový plotter Canon IPF 710. Digitální tisk je prováděn jen na takové materiály, které svou kvalitou a jakostí podpoří celkový výsledek. Ceny za velkoplošný digitální tisk a další reprografické služby naleznete na internetových stránkách společnosti nebo přímo v pobočkách v Praze a Plzni. Využijte odborných znalostí personálu a nechte si při volbě materiálů a metod tisku poradit, excelentní výsledek bude zaručen.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.copycanshop.cz/

41 zhlédnutí
Další PR články firmy
Na poskytovatele vazeb diplomových prací musí být spoleh

Na poskytovatele vazeb diplomových prací musí být spoleh

Pokud máte diplomovou práci dopsanou nebo ji dokončujete, jistě již přemýšlíte nad potřebou její vazby. Vazba diplomových prací je velmi důležitou činností, která může rozhodnout o vašem případném úspěchu či neúspěchu. Potřebujete zhotovit vazbu diplomové práce rychle, spolehlivě, kvalitně a dle zadaných požadavků? Firma CopyCanShop se sídlem v Praze se vazbou zabývá řadu let a patří mezi osvědčené a nejen studenty oblíbené společnosti s dobrou pověstí.

Vydáno 05.01.2016

VÍCE