Náměstí Jiřího 2
Jiřetín pod Jedlovou 407 56
tel.: +420 412 379 115
email: info@eurogreen.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 26.01.2016
Topováno 23.05.2016

Hybridní trávník kombinuje přednosti umělého a přírodního trávníku

Odolnost, výdrž a vysoká schopnost regenerace. To jsou výhody, které nabízí hybridní trávník od firmy EUROGREEN. Jak z názvu vyplývá, kombinuje dvě technologie, a tedy i jejich kvality. Hodí se pro namáhaná místa fotbalových či golfových hřišť.

hybridní trávník

Co je to hybridní trávník a jak vzniká

Hybridní trávník v sobě spojuje nejkvalitnější přírodní a umělý trávník. Nejdříve se moderní patentovanou technologií tkaní vytvoří umělý trávník. Do umělé rohože se následně zapracuje vegetační vrstva, v ní je poté vyseta vhodná travní směs. Na hřiště je možné hybridní trávník instalovat dvěma způsoby, které oba vedou ke stejnému výsledku, tedy ke kvalitnímu přírodnímu trávníku s výztuží.

Hybridní trávník

Hybridní trávník nabízí mnohé výhody

Hybridní trávník má vysokou schopnost regenerace a zachovává si vlastnosti přírodního trávníku i při velkém herním zatížení. Poskytuje vyšší herní kvalitu a díky kombinaci přírodních a umělých vláken je odolný proti zátěži.

Parametry a instalace hybridního trávníku

Skvělá alternativa pro golfová i fotbalová hřiště

Kombinace přírodního a umělého trávníku totiž poskytuje zdvojené vyztužení, a tím i vysokou míru možného zatížení herní plochy. To z hybridního trávníku firmy EUROGREEN dělá ideální alternativu zejména pro extrémně namáhané části fotbalových a golfových hřišť. Navíc jde o finančně výhodné řešení.

Výhody hybridního trávníku

530 zhlédnutí
Další PR články firmy
Bezpečné fotbalové branky pro veškerá sportoviště

Bezpečné fotbalové branky pro veškerá sportoviště

Fotbalové branky jsou důležitou součástí mnohých sportovišť. Fotbal je totiž jedním z nejoblíbenějších sportů nejen dětí, ale i dospělých. Pro bezpečnou hru je však důležité, aby byly fotbalové branky stabilní, dobře ukotvené a spolehlivé. Naše společnost EUROGREEN CZ právě takové branky nabízí. Kromě výstavby, rekonstrukcí a regenerací travnatých ploch na sportovištích se totiž zabýváme také produkcí branek z kvalitních materiálů. Najdete u nás fotbalové branky s GS certifikací, které odpovídají předpisům FIFA a FAČR.

Vydáno 10.02.2016

VÍCE