EUROGREEN CZ s.r.o.
Experti pro trávníky

Vydáno 26.01.2016
539 Zhlédnutí
Topováno 23.05.2016

Hybridní trávník kombinuje přednosti umělého a přírodního trávníku

Odolnost, výdrž a vysoká schopnost regenerace. To jsou výhody, které nabízí hybridní trávník od firmy EUROGREEN. Jak z názvu vyplývá, kombinuje dvě technologie, a tedy i jejich kvality. Hodí se pro namáhaná místa fotbalových či golfových hřišť.

hybridní trávník

Co je to hybridní trávník a jak vzniká

Hybridní trávník v sobě spojuje nejkvalitnější přírodní a umělý trávník. Nejdříve se moderní patentovanou technologií tkaní vytvoří umělý trávník. Do umělé rohože se následně zapracuje vegetační vrstva, v ní je poté vyseta vhodná travní směs. Na hřiště je možné hybridní trávník instalovat dvěma způsoby, které oba vedou ke stejnému výsledku, tedy ke kvalitnímu přírodnímu trávníku s výztuží.

Hybridní trávník


Hybridní trávník nabízí mnohé výhody

Hybridní trávník má vysokou schopnost regenerace a zachovává si vlastnosti přírodního trávníku i při velkém herním zatížení. Poskytuje vyšší herní kvalitu a díky kombinaci přírodních a umělých vláken je odolný proti zátěži.

Parametry a instalace hybridního trávníku


Skvělá alternativa pro golfová i fotbalová hřiště

Kombinace přírodního a umělého trávníku totiž poskytuje zdvojené vyztužení, a tím i vysokou míru možného zatížení herní plochy. To z hybridního trávníku firmy EUROGREEN dělá ideální alternativu zejména pro extrémně namáhané části fotbalových a golfových hřišť. Navíc jde o finančně výhodné řešení.

Výhody hybridního trávníku