Autoservis Daníček s. r.o.
Autoservis, pneuservis

Autoservis, pneuservis

Autoservis, pneuservis, elektronická diagnostika, STK

Autopůjčovna

Autopůjčovna

Autopůjčovna, náhradní vozidla Škoda a Volkswagen

Karosárna, autolakovna

Karosárna, autolakovna

Karosárna a autolakovna, opravy karosérií, lakováníVydáno 28.01.2016
190 Zhlédnutí
Topováno 20.06.2017

Nabourané auto? Pomůže autolakovna Autoservisu Daníček Zlín

V případě havárie vašeho vozu se vám bude autolakovna hodit. Pokud totiž chcete uvést auto do původního stavu, bez nástřiku nového laku se prostě neobejdete. Autolakovnu, ale také autopůjčovnu v krajském městě Zlín provozuje Autoservis Daníček. Nechte si auto opravit a prozatím si u nás půjčte jedno na záskok!

Autoservis Daníček - autolakovna

Nově otevřená autolakovna je vám plně k dispozici

Poškozený automobil, terénní vozidlo, ale i dodávka mohou být opět jako nové. K dispozici je každému zákazníkovi od začátku roku 2016 nově otevřená autolakovna, která dá každé auto znovu do pucu! Kromě toho je autolakovna samozřejmě doplněna i karosářskou dílnou - ani tento druh oprav není pro autoservis Daníček žádnou neznámou. S trochou nadsázky lze říci, že k nám přivezete auto staré a odvážet si budete zbrusu nové.

Nová autolakovna ve Zlíně je otevřena!


Autopůjčovna poskytne náhradní vůz

Společnost autoservis Daníček sídlící ve Zlíně u hlavního tahu na Vizovice má také k dispozici nové vozy k zapůjčení. Autopůjčovna funguje na principu placení nájmu za jeden den, pokud má ale zákazník zájem o dlouhodobější pronájem, dohodneme se s vámi na individuální ceně. Autopůjčovna Zlín má momentálně k dispozici vozy značky Škoda Octavia a Superb a Volkswagen Multivan.

Autopůjčovna Zlín - krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut