Vizovická 423
Zlín-Příluky 760 01
tel.: +420 577 432 013
email: autodanicek@volny.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 28.01.2016
Topováno 20.06.2017

Nabourané auto? Pomůže autolakovna Autoservisu Daníček Zlín

V případě havárie vašeho vozu se vám bude autolakovna hodit. Pokud totiž chcete uvést auto do původního stavu, bez nástřiku nového laku se prostě neobejdete. Autolakovnu, ale také autopůjčovnu v krajském městě Zlín provozuje Autoservis Daníček. Nechte si auto opravit a prozatím si u nás půjčte jedno na záskok!

Autoservis Daníček - autolakovna

Nově otevřená autolakovna je vám plně k dispozici

Poškozený automobil, terénní vozidlo, ale i dodávka mohou být opět jako nové. K dispozici je každému zákazníkovi od začátku roku 2016 nově otevřená autolakovna, která dá každé auto znovu do pucu! Kromě toho je autolakovna samozřejmě doplněna i karosářskou dílnou - ani tento druh oprav není pro autoservis Daníček žádnou neznámou. S trochou nadsázky lze říci, že k nám přivezete auto staré a odvážet si budete zbrusu nové.

Nová autolakovna ve Zlíně je otevřena!

Autopůjčovna poskytne náhradní vůz

Společnost autoservis Daníček sídlící ve Zlíně u hlavního tahu na Vizovice má také k dispozici nové vozy k zapůjčení. Autopůjčovna funguje na principu placení nájmu za jeden den, pokud má ale zákazník zájem o dlouhodobější pronájem, dohodneme se s vámi na individuální ceně. Autopůjčovna Zlín má momentálně k dispozici vozy značky Škoda Octavia a Superb a Volkswagen Multivan.

Autopůjčovna Zlín - krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut

175 zhlédnutí
Další PR články firmy
Autoservis, který se postará o vše potřebné

Autoservis, který se postará o vše potřebné

Najít autoservis s širokou paletou služeb za přijatelnou cenu a v perfektní kvalitě nemusí být vůbec snadný úkol. Po celé republice existuje velké množství autoservisů, ty se však často zaměřují jen na několik typů či značek aut, nabízí jen vybrané typy služeb. Hledáte-li autoservis, který zajistí opravu a údržbu všech značek aut a kromě samotné opravy nabídne řadu dalších služeb, navštivte Zlín. Nachází se zde totiž Autoservis Daníček s.r.o., který vám poskytne mnohem více než jen opravu automobilu.

Vydáno 08.03.2015

VÍCE
Autoservis DANÍČEK s.r.o. chystá změny, které přinesou nové kvalitní služby

Autoservis DANÍČEK s.r.o. chystá změny, které přinesou nové kvalitní služby

Zlínský autoservis DANÍČEK s.r.o. byl založen již v roce 1994. Od svého vzniku prošlo autoservisem mnoho vozů a také samotný autoservis si prošel řadou změn. Autoservis, pneuservis, lakovna, autokarosárna – to jsou jen některé specializované prostory, které ve Zlíně v areálu firmy DANÍČEK s.r.o. nalezneme. Autoservis si navíc pro své zákazníky připravil několik změn, které budou v plném provozu k dispozici od 1. ledna roku 2016.

Vydáno 01.12.2015

VÍCE