Matiční 730/3
Ostrava 1 702 00
tel.: +420 596 621 260
email: top-press@top-press.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 01.02.2016
Topováno 06.06.2017

Překlady i tlumočení všech jazyků zvládne agentura TOP-PRESS

Technické i soudní překlady, překlady smluv i tlumočení. To všechno vám poskytne překladatelská agentura TOP-PRESS. Provádíme překlady do a ze všech světových jazyků v technických, právních a ekonomických oborech. Nabízíme i korektury a grafické zpracování překladů. Překládáme v krátkém čase a termín dodání přizpůsobíme zákazníkovi.

technické překlady, soudní překlady, tlumočení

Technické překlady ve všech jazycích a oborech

Obraťte se na nás, ať už potřebujete technický překlad manuálů, příruček, návodů, překlady smluv, webových stránek, ale také reklamních materiálů, článků, výročních zpráv, obchodní korespondence a podobně. Díky týmu odborných spolupracovníků si poradíme s překladem každého jazyka v jakémkoliv oboru.

Překlady do a ze všech jazyků

Soudní překlady a překlady obchodní korespondence

Provádíme také soudní překlady, které slouží k oficiálnímu použití při styku s úřady, soudy či policií, ale také v obchodní korespondenci nebo pro potřebu soukromých osob.

Tlumočení všeho druhu

Ve všech jazycích zajišťujeme také různé druhy tlumočení, ať už simultánní s technikou nebo bez, nebo konsekutivní. Kromě tlumočení zajistíme také příslušnou techniku pro konference, semináře, symposia, festivaly a další.

Poskytujeme rovněž soudní tlumočení, tedy tlumočení s ověřením, které se používá při příležitostech, které vyžadují záruku oficiálnosti tlumočnického výkonu. Jsou to například soudní jednání, jednání policie nebo jednání, která vyžadují notářský zápis a podobně.

Různé druhy tlumočení

Překlady na míru

Klientům nabízíme odbornou konzultaci a připravíme nabídku na míru.

Překlady a tlumočení - kontaktní formulář

158 zhlédnutí
Další PR články firmy