GARD&N Ing. Ladislava Nagyová

Vydáno 01.02.2016
291 Zhlédnutí
Topováno 23.02.2018

GARD&N nabízí přírodní i moderní realizace zahrad

Dostavujete nový rodinný dům, ale při pohledu z okna vás čeká jen výhled na neosázenou plochu? Nebo máte u svého domu již zařízenou zahradu, se kterou však nejste spokojení? Obě zmíněné situace jsou výzvou pro společnost GARD&N. Nabízíme kompletní realizace zahrad i přestavbu těch stávajících. Vybírat přitom můžete z mnoha typů zahrad – vyplníme přání i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Realizace zahrad, GARD&N, Ing. Ladislava Nagyová

Koupací jezírka mohou vhodně doplnit přírodní zahrady

Žádné betonové, ani umělé plochy, pouze stromy, tráva a dokonalé souznění s přírodou. Tak takhle by mohla znít definice realizace zahrad s přírodní tématikou. Taková zahrada je vhodná pro každého, kdo chce svou zahradu využívat především jako příjemné místo k odpočinku. Vhodným doplněním přírodní zahrady jsou zahradní jezírka – kromě oživení místa nabízí i vodní plochu k ochlazení v letních měsících.


Realizace zahrad pro náročné: Na výběr máte z moderní, střešní a kamenné zahrady

Patříte mezi vyznavače moderního života a klasika vám nic neříká? Právě pro vás je vhodné moderní pojetí zahrady. Přemýšleli jste někdy nad střešní zahradou? Může být příjemnou alternativou pro ty z vás, kdo bojují s malým prostorem okolo domu. Nabízíme také výstavbu kamenné zahrady – základním prvkem takových zahrad bývají gabiony, kamenné zídky, rozmanité cesty i moderní zahradní jezírka.

Realizace zahrad i pro náročné


Chcete od zahrady něco víc? Pak jsou tu zahradní jezírka

Rádi byste na své zahradě měli kromě odpočinkové zóny i místo pro ochlazení, ale klasické plastové bazény vám nic neříkají? Pak jsou tu pro vás koupací jezírka. Vhodně zapadnou do přírodní i moderní zahrady, zpříjemní její charakter a vám v létě poskytnou úlevu od horka. Každá zahrada potřebuje individuální přístup, proto můžete vybírat z mnoha typů.


Profesionální realizace zahrad od společnosti GARD&N

Maximální využití času a přesně rozdělené úkoly – takhle by se dala charakterizovat činnost týmu společnosti GARD&N. Nabízíme vám kompletní servis realizace zahrad – od prvopočátečního návrhu, až po zhotovení. Věříme, že každá zahrada si zaslouží individuální přístup. Těšit se můžete na následující profesionální postup: • studie, vizualizace a perspektivní pohledy zahrady • výškové a polohopisné zaměření pozemku • prováděcí projekty (vytyčovací a osazovací plány) • návrhy - stavby, zdi, ploty, osvětlení, koupací jezírka, zahradní jezírka • samotná rekonstrukce, realizace zahrady a návrh jednotlivých záhonů Stále tápete, zda je jsou pro vaši zahradu vhodná koupací jezírka a co vůbec očekávat od realizace zahrad? V takovém případě nás neváhejte kontaktovat, společně vybereme takovou zahradu, ve které se budete cítit pohádkově. Společnost GARD&N – to je to pravé pro vaši zahradu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.garden-uh.cz