ARAVER CZ, s.r.o.

Vydáno 08.02.2016
86 Zhlédnutí
Topováno 25.10.2016

ARAVER CZ pomáhá všude tam, kde je potřeba

Sháníte spolehlivé auto pro vaši rodinu? Nebo byste rádi pracovní reprezentativní vůz? Společnost ARAVER vám pomůže najít ideální vozidlo právě pro vás. Ať už si přejete zcela nové auto, nebo dáváte přednost ojetým vozům, u nás seženete přesně to, co potřebujete. Zabýváme se prodejem a servisem vozů značek Škoda, Volkswagen, SEAT, Kia a také servisem Audi. Cizí nám není ani sponzoring, prostřednictvím nějž například rádi pomůžeme těm, kdo to opravdu potřebují.

Vozem značky Škoda s Patrikem Hetmerem

Vozem značky Škoda s Patrikem Hetmerem za medailemi

Dojet někam automobilem je dnes zcela běžným způsobem dopravy. Alespoň pro zdravého a sociálně zajištěného člověka. Jenomže ne všichni mají to štěstí, že si mohou auto bez problému dovolit koupit, nebo jej řídit. Naše společnost ARAVER CZ se proto rozhodla pro sponzoring hendikepovaného luhačovického lyžaře světového formátu. Patrik Hetmer tak od nás obdržel nový vůz Škoda Octavia Combi. Díky tomu má lepší možnost pohodlně se dopravit na tréninky či závody. Patrik Hetmer je majitelem několika medailí z evropských i světových soutěží. Účastnil se dokonce i paralympiády v Soči. Pro hendikepovaného člověka je však vše samozřejmě logisticky i finančně náročnější. Pro nás je tedy velkou ctí, že jsme mu mohli pomoci na cestě za dalšími úspěchy.

Patrik Hetmer v rozhovoru o sponzoringu firmy ARAVER CZ


U sponzoringu naše činnost nekončí

Společnost ARAVER CZ však nepomáhá pouze prostřednictvím sponzoringu. Dokážeme pomoci i každému klientovi s výběrem pro něj ideálního automobilu. Nemusíte se bát, že byste si u nás nevybrali. Naši zaměstnanci vám navíc poradí ohledně všech technických i formálních záležitostí, aby pro vás koupě vozu nebyla velkou starostí. Jme specialisté na prodej i servis automobilů značky Škoda. Nabízíme varianty jak pro rodinu, tak i do města či zaměstnání. Vybírat můžete z modelů CITIGO, FABIA, OCTAVIA, RAPID, ROOMSTER, SUPERB A YETI. Kromě vozidel Škoda však nabízíme i další kvalitní značky aut jako Volkswagen, SEAT či Kia.

Vozy značky Škoda pro každou příležitost


Ojeté vozy různých značek spolehlivě a bez obav

Společnost ARAVER CZ nenabízí pouze nové vozy, ale také otestované ojeté automobily. Pracujeme s programem Das Welt Auto, díky němuž jsme schopni nabídnout spoustu kvalitních, i když starších vozů. Jedná se o vozy mnoha značek, ať už ojeté či předváděcí, ale vždy otestované a plně provozu schopné. Své vysněné auto si můžete přijít vybrat k nám, nebo se na našem webu můžete porozhlédnout sami. Je uživatelsky velmi příjemný, takže se zde každý rychle zorientuje a snadno si dle řady parametrů (typ vozu, značka, cena, stav, palivo, výkon, barva …) může najít takové auto, které potřebuje. Garantujeme stav kilometrů, technický stav a původ vozu, nabízíme záruku, servis a spoustu dalších benefitů pro zákazníky. Než si nové auto odvezete, můžete si ho samozřejmě prohlédnout, a to i na zvedáku, vyzkoušet a prověřit. Své staré auto u nás samozřejmě můžete nechat na protiúčet, nebo i jen prodat. Pro své zákazníky máme spoustu akcí, aby byl jejich nákup vždy co nejvýhodnější a nejpříjemnější. Navštivte naši prodejnu v Uherském Hradišti a vyberte si nové či ojeté auto skvělé kvality podle všech svých představ.

Nejen ojeté vozy mnoha značek nabízí ARAVER CZVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.araver.cz