Zátiší 2488
Rakovník II 269 01
tel.: +420 313 517 276
email: info@fronek.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 08.02.2016
Topováno 23.10.2017

Stavební společnost Froněk: Dopravní stavby i prodej asfaltové směsi či drceného kameniva

Dopravní stavby, výstavba pozemních komunikací nebo inženýrské stavby. To a mnohem víc patří do výčtu činností české stavební společnosti Froněk. Na českém trhu působí od roku 1993, a to převážně v oblasti středních, západních a severních Čech.

Froněk - Dopravní stavby, inženýrské stavby

Experti na dopravní stavby

Mezi hlavní náplně činnosti naší stavební firmy patří dopravní stavby, rekonstrukce a opravy pozemních komunikací. Stavíme a opravujeme silnice, místní komunikace, chodníky, parkoviště, ale také polní a lesní cesty, účelové komunikace nebo dopravní plochy a nádvoří v průmyslových objektech.

Kromě toho provádíme inženýrské stavby, jako jsou vodovody, kanalizace a vodohospodářská díla. Zabýváme se také demolicí objektů, skládkou a recyklací asfaltových a betonových sutí.

Další činnosti a služby

Kromě dopravních staveb se zabýváme i těžbou kamene. Následně jej zpracováváme na drcené kamenivo, které dále prodáváme. Vyrábíme rovněž hutněné asfaltové směsi, tedy kamenivo obalené asfaltem. Pokládáme tedy asfaltové vrstvy a v souvislosti s tím provádíme statické zatěžovací zkoušky, vývrty a zkoušky na nich či měření nerovnosti komunikací.

Zajišťujeme nákladní dopravu sypkých hmot a přepravu strojů a zařízení o hmotnosti až do 20 tun.

Dopravní stavby a opravy - reference

188 zhlédnutí
Další PR články firmy
Dopravní stavby zajistí ověřená firma – od zemních prací a oprav silnic po demolice

Dopravní stavby zajistí ověřená firma – od zemních prací a oprav silnic po demolice

Hledáte spolehlivou a ověřenou stavební firmu, která vám může zaručit zkušenosti s rekonstrukcemi komunikací, pokládáním asfaltu, demolicemi a zemními pracemi? Potřebujete kvalitně vyrobené drcené kamenivo či asfalt nebo přepravit stavební stroje a sypký materiál? O vše se za vás postará společnost Froněk, která se dopravním stavebnictvím zabývá už od roku 1993.

Vydáno 03.02.2017

VÍCE