Palackého 57
Moravský Krumlov 672 01
tel.: +420 515 221 546
email: hlavacf@centrum.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 10.02.2016
Topováno 19.04.2017

FATO Hlaváč: topení do novostaveb, výměna kotle i další topenářské práce

Topenářské práce všeho druhu zajistí společnost FATO Hlaváč. Problém pro nás není instalace nového topení ani rekonstrukce topení staršího, výměna kotle nebo kompletní přestavba kotle. Ať už hledáte někoho, kdo vám opraví kotel, nebo stavíte a potřebujete kompletně nainstalovat topení, jsme tu pro vás.

topenářské práce

Kompletní topenářské práce

Stavíte nový dům? Nebo zařizujete firmu? Pak jistě víte, jak důležitý je kvalitní systéme topení. Pokud hledáte firmu, která se o topení v budově kompletně postará, je FATO Hlaváč sázkou na jistotu. Zajistíme pro vás kompletní topenářské práce od návrhu systému topení přes projektovou dokumentaci až po finální tlakovou a topnou zkoušku. Vše zajistíme za vás, a to včetně papírování. Vy se tak nemusíte o nic starat a my vám už jen dodáme funkční topení i všechny potřební dokumenty ke kolaudaci.

Topení navrhneme i uvedeme do provozu

Rekonstrukce topení i výměna kotle

Naše topenářské práce tu ale nejsou pouze pro majitele novostaveb. Naším oborem jsou totiž také rekonstrukce topení. Zmodernizujeme vaše stávající topení a zajistíme, aby vám sloužilo ještě pěknou řádku let. Problém pro nás není ani výměna kotle nebo jeho přestavba. Omezeni při tom nejsme téměř ničím. Bez problému si totiž poradíme s kotlem plynovým, dřevoplynovým i kotlem na tuhá paliva.

Je pro vás výměna nebo přestavba kotle aktuální téma? Nebo uvažujete o rekonstrukci topení? Obraťte se na nás. Rádi vám vypočítáme předběžné náklady a poradíme nejlepší řešení na míru.

Výměna ani přestavba kotle.

107 zhlédnutí
Další PR články firmy
Koupelnové studio FATO Hlaváč zajistí dokonalý prostor pro odpočinek a regeneraci

Koupelnové studio FATO Hlaváč zajistí dokonalý prostor pro odpočinek a regeneraci

Dopřejte si takovou koupelnu, ve které budete trávit svůj čas s úsměvem a vycházet z ní spokojení. Udělejte si pomocí koupelnového studia z koupelny příjemné místo ve vaší domácnosti, které bude nejen dokonale plnit svou funkci, ale poskytne vám také prostor pro příjemnou relaxaci. Ať už vám stačí rekonstrukce koupelny vaší, nebo toužíte po koupelně zcela nové, existuje ideální řešení.

Vydáno 26.01.2016

VÍCE