Havlíčkova 2041/29c
Zábřeh 789 01
tel.: +420 605 536 848
email: ondrej.mynar@onjasi.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 10.02.2016
Topováno 10.05.2017

Starý nábytek nemusí být špatný. Restaurování mu vdechne nový život

Pokud se nechcete vzdát starého nábytku, vsaďte na restaurování! Kvalitní ruční práce přinese vašemu vybavení nový lesk a vy jej můžete bez problémů nadále využívat na sto procent. Restaurátorské práce nabízí i společnost ONJASI truhlářství ze Zábřehu, a to více než deset let. Najdete zde kvalifikovaný a odborný personál na svém místě!

restaurování schodišť

Restaurování nás v ONJASI prostě baví

Pro společnost ONJASI Zábřeh není restaurování žádnou podružnou činností, ba naopak se zde restaurování nábytku řadí mezi oblíbené zakázky. Jedná se o činnost všeho druhu, můžete si objednat restaurování vnitřního vybavení, jsme ale schopní přesně na míru udělat i repliku původních oken apod. Kromě restaurování se samozřejmě zabýváme i výrobou nových kusů, jako jsou stoly, dveře, schodiště, ale i kuchyně a kancelářský nábytek.

Restavurování - vsaďte na naše kvalitní ruční práce!

Vše od klasického nábytku až po speciální úpravy

Mezi často objednávané a oblíbené ruční práce se řadí výroba dřevěných schodišť. Ty dělají ozdobu každému rodinnému domu, dodáváme je i včetně propracovaných prvků na zábradlí. Pokud máte ale doma například staré kovové schodiště a celou dobu sníte o dřevěném, rozhodně nezoufejte. Restaurátorské práce zvládáme i co se týče takovýchto zakázek.

Restaurování nábytku i dřevěná schodiště

637 zhlédnutí
Další PR články firmy