ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha
Hemoroidy, anální fissury, řitní trhliny, proktologické centrum

Hemoroidy, anální fissury, řitní trhliny, proktologické centrum

Proktologické centrum, hemoroidy (hemeroidy), anální fissury (řitní trhliny)

Ambulantní léčba hemoroidů

Ambulantní léčba hemoroidů

Ambulantní léčba hemoroidů a fissur ve specializovaném proktologickém centruVydáno 11.02.2016
299 Zhlédnutí
Topováno 18.09.2017

Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha

Hemeroidy jsou nepříjemné onemocnění, které v současné době trápí čím dál více lidí. Na vině je špatný životní styl, kdy většinu času trávíme v sedavém zaměstnání, jsme vystaveni neustálému stresu a máme nezdravé stravovací návyky. Stud a strach z bolesti pak způsobí, že k lékaři přicházíme pozdě. Nebojte se a začněte s léčbou hemeroidů včas.

ON CLINIC - specializované pracoviště

Účinná léčba hemeroidů v příjemném prostředí

ON CLINIC v Praze je klidné místo s příjemnou atmosférou, kde vám šetrně pomůžeme od hemeroidů. Jsme mezinárodní společnost a v České republice působíme od roku 1998. Specializujeme se na ambulantní léčbu onemocnění v oblasti konečníku včetně hemeroidů. Díky týmu zkušených lékařů s vysokou odborností a modernímu přístrojovému vybavení zajistíme účinnou léčbu. Samozřejmostí je individuální přístup k pacientům.

Bezbolestná léčba hemeroidů


Nebojte se léčby hemeroidů

Pokud si i vy myslíte, že je třeba pro odstranění hemeroidů absolvovat řadu nepříjemných vyšetření a operace je nevyhnutelná, není tomu tak. V ON CLINIC v Praze vám pomůžeme zbavit se hemeroidů ambulantně a bez nutnosti hospitalizace. Důležité ale je, aby pacient vyhledat lékaře ihned, jakmile začne pociťovat potíže. Hemeroidy odstraňujeme nechirurgickými metodami, které jsou téměř bezbolestné. Spočívají v přerušení přívodu živin do hemeroidálního uzlu, který odumře a odejde spolu se stolicí. Vhodnou metodu léčby určí lékař po vstupním vyšetření.

S hemeroidy vám pomůžeme