RYDO, spol. s.r.o.
Jeřábnické práce

Jeřábnické práce

Jeřábnické práce, autojeřáby pro výškové montáže a manipulaci se stroji

Zemní práce

Zemní práce

Zemní práce všeho druhu, výkopové práce, úpravy terénu

Spojovací materiál

Spojovací materiál

Spojovací materiál pro truhlářské, stavební i tesařské práceVydáno 11.02.2016
428 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017

RYDO Česká Třebová: Písek, štěrk i další stavebniny pro firmy i soukromníky

Skutečně kvalitní stavební materiál seženete u společnosti RYDO Česká Třebová. Nabízíme písek, štěrk, i další stavebniny, které využijete při stavbě domu i při nejrůznějších opravách. Nezáleží na tom, zda sháníte písek ve velkém množství, nebo potřebujete stavební materiál pro práci na zahradě. My vám rádi pomůžeme. Stavebniny v jakémkoli množství vám navíc přivezeme až domů.

stavební materiál, písek, štěrk, ...

Písek, štěrk i další stavební materiál

Ve společnosti RYDO chceme, aby si u nás vybral skutečně každý. Nabízíme proto písek sátý, kopaný i kačírek, ale i štěrk v různých frakcích. Kromě těchto hojně využívaných materiálů u nás ale najdete i další stavebniny. V naší nabídce nechybí ani: - Ozdobný kámen různých velikostí - Mulčovací kůra - Zámková dlažba - Obrubníky - Kanalizační potrubí - Recykl – cihelný, betonový, asfaltový, frézing


Stavebniny vám přivezeme až domů

Sháníte i vy stavebniny? Neváhejte a volejte na 739 572 241 nebo 608 432 794. Veškerý stavební materiál vám rádi přivezeme na místo určení, a to v jakémkoli množství. V případě velkých objednávek máme k dispozici hydraulickou ruku, s nakládkou ani vykládkou si tak nemusíte dělat starosti. Najdete nás ve městě Česká Třebová, obrátit se na nás ale mohou samozřejmě firmy i soukromníci z širokého okolí.

Objednejte si stavební materiál ještě dnes