Krakovská 15
Ostrava - Hrabůvka 700 30
tel.: +420 739 998 932
email: pradelnahrabuvka@gmail.com

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 15.02.2016
Topováno 23.06.2016

Čištění žaluzií vám pomůže vyřešit Prádelna Šopík Ostrava

Látkové vertikální žaluzie na sebe chytají prach a nečistoty stejně jako třeba záclony. Potřebují proto pravidelnou péči. Při čištění vertikálních žaluzií doma může ale lehce dojít k jejich poničení, proto neriskujte a obraťte se na nás. Prádelna Šopík v Ostravě je odborníkem na chemické čištění textilních vertikálních žaluzií. Na trhu působíme od roku 1992 a nabízíme také praní a chemické čištění prádla a pracovních oděvů.

Prádelna Šopík - čištění žaluzií

Pravidelné čištění žaluzií prodlouží jejich životnost

Aby žaluzie mohly plnit svou praktickou i estetickou funkci, neznečišťovaly prostředí vašeho domova a nepůsobily problémy alergikům, musí být čisté. Jelikož jsou dobrým lapačem prachu a nečistot, čištění žaluzií by se mělo provádět pravidelně zhruba jednou za rok. Záleží však na prostředí a míře jejich znečištění. Pravidelná údržba žaluzií navíc prodlouží jejich životnost a zajistí správnou funkčnost.

Čištění žaluzií nechte na profesionální prádelně

Látkové vertikální žaluzie čistíme metodou chemického čištění. Jedině tak můžeme zajistit zachování jejich vlastností i vzhledu. Nehrozí pokroucení lamel žaluzií ani další poškození, které by mohlo způsobit neprofesionální domácí čištění. Praní a čištění žaluzií proto nechte na nás a našich speciálních strojích.

Hlavním cílem pro nás je poskytovat služby ke spokojenosti zákazníka. Garantujeme proto vysokou flexibilitu a vstřícnost. Přijedeme až k vám a zajistíme svoz zakázek zdarma v našich přepravních kontejnerech. Naší předností je rychlost dodávek do 24 hodin.

Čištění vertikálních žaluzií

501 zhlédnutí
Další PR články firmy
Profesionální prádelna a čistírna, která se stará o vaše firemní, pracovní oděvy a ostatní prádlo

Profesionální prádelna a čistírna, která se stará o vaše firemní, pracovní oděvy a ostatní prádlo

Zkušenosti ani moderní nadhled jim rozhodně nechybí. Velice kvalitně se starají o veškeré prádlo a také jakékoliv materiály. To je velice důležité, protože je potřeba dbát na různé druhy látek, aby se neničily špatnou manipulací nebo nevhodným žehlením.

Vydáno 30.05.2017

VÍCE
Prádelna nese velkou část zodpovědnosti za spokojenost zákazníků – vyberte tu správnou

Prádelna nese velkou část zodpovědnosti za spokojenost zákazníků – vyberte tu správnou

Potřebujete někoho, kdo vám zajistí spolehlivé praní prádla? Vlastníte hotel, restauraci, kadeřnictví, sportovní centrum, domov pro seniory či cokoli jiného, kde je třeba prádlo stále bezchybně čisté? Průmyslová prádelna pro vás bude možná správným řešením. Čištění oděvů, ubrusů, ručníků a podobně je velmi zodpovědným úkolem, jelikož nedokonalá hygiena často odradí podnikům spoustu zákazníků. Není se čemu divit. Lidé chodí zkrátka tam, kde se cítí dobře a kde je o ně perfektně postaráno. A špinavé prostředí zkazí dojem i důvěryhodnost okamžitě.

Vydáno 16.07.2015

VÍCE