Kamenická 5
Praha 7 170 00
tel.: +420 233 379 697
email: obchod@bizerba.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 18.02.2016
Topováno 15.07.2017

Technologické vybavení pro elektronickou evidenci tržeb

Živnostníci a podnikatelé, kteří přijímají platby v hotovosti nebo kartou, se budou muset s velkou pravděpodobností připravit na nový zákon, týkající se elektronické evidence tržeb. V první fázi se to bude týkat těch, kteří podnikají v oblasti ubytování, stravování či pohostinství. Spousta firem však eviduje své tržby pomocí vyspělých technologických zařízení již delší dobu. Jde totiž o moderní řešení, které usnadní práci jak podnikatelům, tak jejich zákazníkům.

Elektronická evidence tržeb, Praha

Elektronická evidence tržeb

Základem elektronické evidence tržeb je kvalitní technologické vybavení, které zajistí bezproblémovou komunikaci mezi elektronickou pokladnou a finanční správou. Ovšem i v současné době bez nutnosti okamžitého odeslání informací o platbě na úřady využívají obchodníci tyto systémy, které zajistí jednoduché a rychlé zavedení platby do účetnictví, tisk dokladu a další nezbytné operace.

Jasný technický vývoj v oblasti potravinářství a maloobchodu definovala již před 150 lety společnost Bizerba, která má v současnosti své zastoupení ve více než 140 zemích a nezaostává ani v oblasti evidence tržeb. Svým klientům nabízí takové řešení, které výrazně urychlí a zjednoduší správu nad financemi. Je významným dodavatelem pokladen, ale taktéž potravinářských strojů různého charakteru včetně moderních automatizovaných vah, dále softwaru, označovačů i papíru a etiket.

Dodávka systémových pokladen a dalších zařízení a služeb, které usnadní evidenci tržeb

Komplexní systém pokladen

V nabídce společnosti Bizerba naleznete komplexní systém pokladen pod označení K-class flex, skládající se ze systému držáků, řídícího a zákaznického displeje, řídicí jednotky a tiskárny. Pokladny jsou vybaveny moderním softwarem, který zaručuje intuitivní ovládání a automatickou a kvalitní evidenci tržeb. Tyto pokladny jsou dnes hojně využívány v potravinářství i maloobchodu, jsou však také připraveny pro elektronickou evidenci tržeb, která bude s největší pravděpodobností pro většinu podnikatelů povinností.

Software i hardware nejen pro elektronickou evidenci tržeb

Softwarové řešení pro evidenci tržeb i zbožové hospodářství

Nedílnou součástí hospodaření malých i velkých podnikatelů je propracované softwarové řešení, které zajistí plnohodnotnou správu dat zboží, výpisů, skladového hospodářství či inventur. Společnost Bizerba nabízí implementování profesionálního systému, který zajistí perfektní dohled nad celým podnikáním, včetně podstatné elektronické evidence tržeb. V nabídce služeb naleznete také retailový a průmyslový software.

Společnost Bizerba patří mezi světovou špičku v oblastech vážících, informačních, komunikačních a potravinářských technologií a služeb. Ať už je elektronická evidence tržeb ze zákona povinná či nikoliv, usnadní podnikatelům spoustu starostí, zajistí dozor nad výdaji a postará se o efektivní vydání dokladu a zavedení do účetnictví.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.bizerba.cz

98 zhlédnutí
Další PR články firmy
Další komplikace pro maloobchodníky? Pozor na certifikaci softwaru!

Další komplikace pro maloobchodníky? Pozor na certifikaci softwaru!

Jedna z největších porevolučních změn v podnikatelském prostředí, elektronická evidence tržeb, vstoupila před necelými dvěma měsíci do ostrého provozu a začala pomalu odkrývat menší i větší komplikace, s kterými se podnikatelé musí potýkat. Napříč všeobecným předpokladům nespočívají tyto komplikace ve výpadcích či nefunkčnosti systému EET, ale ve špatném výběru pokladního řešení. Tomu by, na základě těchto zkušeností, maloobchodníci chystající se na 2. fázi, mohli předejít. Kvůli novele ČMI o certifikaci vah jim ale problémy zdaleka nekončí. Prostřednictvím odborníků ze společnosti Bizerba, dodavatele váho-pokladen pro EET, jsme pro lepší orientaci připravili o EET přehled toho nejdůležitějšího.

EET je způsob evidence tržeb, kdy jsou zasílány údaje o každé provedené transakci podnikatele online na státní správu. Jinak řečeno, podnikatel namarkuje cenu za zboží či službu, odešle údaje o transakci na server Finanční správy, ta zpět pošle automaticky do 2 vteřin potvrzení o přijetí zprávy s FIK kódem účtenky k podnikateli, který ji následně vytiskne a předá zákazníkovi spolu se zbožím.

Vydáno 07.02.2017

VÍCE
Vážící systémy pro velkoobchod i maloobchod s tradicí téměř 150 let

Vážící systémy pro velkoobchod i maloobchod s tradicí téměř 150 let

Již téměř 1,5 století se společnost Bizerba zabývá výrobou a prodejem vážících systémů pro maloobchody i průmyslové provozy. V současnosti zahrnuje sortiment kromě širokého portfolia vážících systémů jak pro retail tak průmysl také např. pokladny, potravinářské stroje, etiketovací a logistické systémy ale i software pro nabízené produkty.

Vydáno 05.01.2015

VÍCE