Vrapická 402
Kladno 272 03
tel.: +420 312 285 615
email: info@meesenburg.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 29.02.2016
Topováno 05.09.2017

Dveřní či okenní kování nebo pohony dveří. To je Meesenburg

Okenní kování s dlouhou životností, funkčností a bezpečností? To je přesně to, co hledáte. Výrobky od firmy Meesenburg splňují všechny tyto podmínky do puntíku. Problém pro naši firmu nejsou ani dveřní kování, pohony dveří či okapnice. Obraťte se na firmu s dlouholetou tradicí na českém trhu!

dveřní i okenní kování

Změnili jsme sice firemní název, ale kvalita dveřního kování zůstává

Moderní dveřní kování se zárukou fungování mnoho let. Přesně takové výrobky dokáže svým zákazníkům nabídnout společnost, která k prvnímu dni roku 2016 změnila svůj název z VOD s.r.o. na Meesenburg s.r.o. Všechny ostatní údaje však zůstaly stejné a především skvělé okenní kování, panty nebo okapnice, které si můžete u firmy objednat. Dveřní kování se vyrábí z kvalitních materiálů, jakými jsou hliník, nerez nebo plast. Vhodné jsou tak do bytů, domů, ale i komerčních prostor.

Okenní kování má univerzální použití!

Pohony dveří, panty i okapnice v současném designu

Pohony dveří zvýší komfort otevírání, rozhodně jejich pořízení nebudete litovat. Hodí se pro pečovatelské domy, nemocnice, kanceláře i do bytů. Pohon se dá využívat pro pravé i levé dveře a můžete si nastavit rychlost otevření. Pohony dveří jsou nabízeny ve dvou variantách, a to do 80 kg nebo do 175 kg.

Okapnice efektivně ochrání okna před zatékáním vody. U společnosti Meesenburg si můžete vybrat i barvu, volit můžete mezi bílou, stříbrnou a bronzovou. Pokud vás zajímá životnost okna a chcete zvýšit jeho tepelné vlastnosti, rozhodně si pořiďte naše okapnice.

Dveřní kování - minimálně poruchové a vysoce spolehlivé

Další články z oboru

Dřevěné polotovary
E-shop, Velkoobchod
, Klíče a zámky
E-shop, Velkoobchod
, Kovové polotovary
E-shop, Velkoobchod
, Plastové polotovary
E-shop, Velkoobchod
, Spojovací materiál
E-shop, Velkoobchod
, Stavební chemie
E-shop, Velkoobchod
, Stavební kování
E-shop, Velkoobchod
, Železářské zboží
E-shop, Velkoobchod
215 zhlédnutí
Další PR články firmy
Venkovní i vnitřní parapety přesně dle vašich představ

Venkovní i vnitřní parapety přesně dle vašich představ

Okno bez parapetů by působilo neúplně a nehezky. Parapety jsou totiž skvělé doplňky oken, a to nejen po praktické, ale i po estetické stránce. Venkovní parapety chrání fasádu domu, vnitřní parapety pak zase nabízí odkládací prostor pro květináče i jiné interiérové doplňky. Hledáte i vy ideální parapety pro vaše okna? Navštivte společnost Meesenburg.

Vydáno 23.02.2016

VÍCE
Nejen montážní pěny - nejrůznější materiál pro montáž oken od  Meesenburg

Nejen montážní pěny - nejrůznější materiál pro montáž oken od Meesenburg

Okna jsou nedílnou součástí každé budovy. Stavební prvky pro jejich efektivní výrobu zajišťuje firma Meesenburg s.r.o.. Prodáváme kvalitní materiál pro montáž oken, a to plastových, dřevěných i hliníkových, také pro montáž dveří. Sídlíme v Kladně, ale naše služby můžete využít i daleko za hranicemi Středočeského kraje.

Vydáno 22.11.2016

VÍCE
Kvalitní okenní a dveřní kování, to je Meesenburg

Kvalitní okenní a dveřní kování, to je Meesenburg

Hledáte kvalitní okenní či dveřní kování, které má dlouhou životnost, je funkční a zároveň dobře vypadá? Obraťte se na firmu s dlouholetou tradicí Meesenburg s.r.o., která se právě na okenní a dveřní kování specializuje.

Vydáno 31.05.2016

VÍCE
Vše potřebné pro výrobu a montáž oken, dveří na jednom místě

Vše potřebné pro výrobu a montáž oken, dveří na jednom místě

Dovedete si představit budovu, která by nebyla vybavená dveřmi ani okny? Asi těžko. Dveře a okna nás totiž nejen chrání, ale dotváří také celkový vzhled domu, jejich správný výběr je proto velmi důležitý. Co je ale ještě důležitější? No přece jejich montáž. Jedině se správnými doplňky a vybavením vám budou okna a dveře dlouho sloužit a také vypadat skvěle. Přesně pro takové případy je tu společnost Meesenburg s.r.o. Nabízíme nejrůznější kování oken, kování dveří, venkovní a vnitřní parapety a další příslušenství, které ocení výrobci oken a dveří i jejich dodavatelé.

Vydáno 03.02.2015

VÍCE