Auto Toman, s.r.o.
Autosalón Škoda Havířov

Vydáno 29.02.2016
343 Zhlédnutí
Topováno 08.03.2017

Autosalon AUTO TOMAN Havířov – vozy Škoda i čtyřkolky

Kompletní služby pro motoristy v té nejvyšší kvalitě – to nabízí AUTO TOMAN Havířov. Jsme autosalon s dlouholetou tradicí. Pořídíte u nás nové i ojeté vozy Škoda Auto, SSANGYONG, čtyřkolky, skútry i motocykly. Nabízíme ale také servis vozů, plnění klimatizací, karosářské a lakýrnické práce nebo zprostředkování úvěrů.

AUTO TOMAN

Autosalon v Havířově s tradicí

Autosalon AUTO TOMAN začal psát svůj příběh ji v roce 1993. Tehdy jsme se stali obchodním partnerem společnosti ŠKODA AUTO a začali jsme v Havířově nabízet své služby. V roce 2005 jsme rozšířili sortiment o vozy korejské značky SsangYong, o rok později jsme se začali věnovat také prodeji motocyklů a čtyřkolek. A protože chceme, aby náš autosalon splňoval všechny požadavky moderního zákazníka, přistoupili jsme v loňském roce k rozsáhlé rekonstrukci. V únoru 2016 jsme pak znovu otevřeli novější, modernější a útulnější autosalon, kde se budou cítit příjemně všichni naši zákazníci.

Vozy Škoda Auto i čtyřkolky


Škoda Auto v našem autosaloně

Ve společnosti AUTO TOMAN nám ale nejde pouze o prodej vozů. Usilujeme o vaši celkovou spokojenost – u nás si tak nejen prohlédnete a vyzkoušíte vozy Škoda auto, ale zajistíme vám také kompletní servisní práce. Využít u nás můžete můžete: - záruční a pozáruční servis vozidel Škoda Auto a SSANGYONG - montáž příslušenství, HF sad a doplňků - měření emisí, přípravu a zajištění STK - pneuservis - plnění, servis a desinfekce klimatizací - karosářské a lakýrnické práce - ruční mytí vozů - čištění interiérů Rádi vám navíc pomůžeme i s vyřízením úvěru, pojištění i přihlášením vozu. K dispozici je vám také odborné poradenství, půjčovna vozů a non – stop odtahová služba. Ať už sháníte nové auto, ojetinu nebo zánovní referentský vůz, rádi vám nabídneme kompletní služby.